Wpis z mikrobloga

@to_jest_chyba_kurcze_zart: heh, przez 11 lat NIC mi sie nie stalo z zadnym telefonem, mam lg k10 a przez ostatnie pol roku zbilem ekran 2x (pierwszy raz w szkole a drugi w pracy), zalalem go jak bylem n----------y, wpadl do umywalki bo swiatla mi sie swiecic nie chcialo to latarke odpalilem i wpadl xD

  • Odpowiedz
Moj telefon wygląda na rozbity bo przycebuliłam na dostawie szybki hartowanej i przyszła rozbita - taka przykleiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kryptomanix: Dokładnie. Mi jak pękł ekran to na drugi dzień byłem wymienić i przez ten czas się zastanawiałem jak można korzystać z takiego telefonu. Znam ludzi którzy "zdrowy" wyswietlacz mają max tydzień w każdym tel.
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Szczerze mówiąc to nie powiedziałbym, że więcej różowych niż niebieskich ma takie zepsute telefony. Może po prostu na facetów masz w------e i nie zwracasz uwagi, a kobitki tam oceniasz i zaglądasz do telefonu co tam robiły z Pablem na ostatniej imprezie u Anki, to zauważasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ba, ja sam mam taki telefon teraz. Nie ma tu mowy o żadnym alesienaebalem albo w-------u,
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: To tak jak z rozwalonymi gaciami...taka moda :>
Moja siostra r-----------ą smartfon po 3 miesiącach.... xD a po 3 dniach ekran pajączek xD
mam k---a wrażenie że one testują drop testy.... xD

ja mam smartfon 4 lata i JEST CAŁY! xD
I jeszcze p---a chce sie wymienić - taki luj!
  • Odpowiedz