Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak wystawiłem starą lodówkę za grosze na OLX. Jakiś dziadek powiedział, że on ją zaklepuje i że będzie po nią w ciągu 15 minut. Tłumaczyłem mu, że lodówka się w pełni nie odmroziła i że potrzebowałbym godziny lub nawet dwie co najmniej, ale ten tłumaczy, że już, teraz, bo kto inny weźmie. Dziadek przyjechał z wnuczkiem po lodówkę jeszcze targował się, bo zabrudzone drzwiczki xD Odpuściłem mu chyba dwie dychy, bo to i tak kupiłem nową, więc każda suma za nią będzie dobra.

Koniec końców musiałem pomagać znieść lodówkę, wsadzić do samochodu, bo wnuczek okazał się żywcem oderwany od Metina i nie był w stanie unieść. Koniec końców okazało się, że lodówka nie mieści się do ich 3 drzwiowej Corsy i mam stać tutaj z lodówką i popilnować. Czekałem na nich godzinę. Dziadek z wnuczkiem przyjechali taczką xD Zabrali ją na taczkę i wziuuuuuu... Pic rel poniżej xD. Na koniec dostaje telefon, że lodówka została nie do końca odmrożona przez co więcej ważyła, a ja tym samym naraziłem dziadka na zepsucie jego chorego kręgosłupa i jeśli coś mu się stało, to ja za to odpowiem.

Teraz się z tego śmieje, ale wtedy podniósł mi strasznie ciśnienie. Zajął mi prawie dwie godziny czasu na znoszenie, próby wepchnięcia do auta, gdzie wnuczek tylko stał i nic nie robił xD A na koniec się jeszcze do mnie posapał.

#heheszki #coolstory #olx #januszebiznesu #januszeolx #gownowpis
SadoMaso - Pamiętam jak wystawiłem starą lodówkę za grosze na OLX. Jakiś dziadek powi...

źródło: comment_Ef7QDbKUVJWtQeYuNhcZerXDsZjYU2mo.jpg

Pobierz
  • 52
@SadoMaso: to jeszcze nic.. ktoś opowiadał mi historię jak w jakiejś firmie wymieniali duży sejf. No i przyjechała firma z nowym i mieli zabrać stary. Stoją, patrzą i mówią, że nie ma opcji bo są za wąskie futryny. Pracownicy mówią, że od lat nic się nie zmieniło. No to przymierzają, obracają, nie da rady. Oni tego nie wyniosą i pojechali. Więc poproszono lokalnych panów złomiarzy z okolicy, że jak wyniosą to
@gilotyniarz chodzi chyba o te płyny chłodzące zanim wskoczysz w gorące. Ja z kolei słyszałem że można tak nieść ale potem koniecznie ustawić na kilka godzin w pionie bez włączania i powinno śmigać
Sa firmy, ktore skupuja taki zlom. Najczesciej po prostu za darmo odbieraja i zabieraja, ale zdarza sie, ze i 50zl zostawia. Tak pamietam pozbylem sie zepsutej pralki. Najlepsze sa sklepy pokroju euro, ktore za wywiezienie starego sprzetu krzycza nawet i 100zl, a tymczasem jest sporo firm, ktore utylizuja sprzet przynajmniej za darmo.
@SadoMaso:
Czyli...
1. Wystawiłeś lodówkę na sprzedaż zanim przygotowałeś ją do sprzedaży.
2. Mimo tego że nie była przygotowana, dogadałeś się na jej odbiór.
3. W zamian za extra deal z dziadziem (-20 PLN) zaoferowałeś mu zniesienie jej do samochodu i wcielenie się w rolę ciecia na godzinę.
4. Na koniec jeszcze zebrałeś #!$%@?.

Robienie z Tobą interesów musi być niesamowite xD
jak przeliczysz roboczogodziny to ile na tym straciłeś?


@Arkil: nooo stracił z pół stówki peso włącznie ze stolicą maroka, kilo nerwów, dwie godzinki podczas których mógł pyknąć w jakąś gierę.
Ale jest do przodu o ostygły obiad, rozpuszczającą się galaretkę w deserze
i zimną kawę ( ͡ ͜ʖ ͡)