Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak wystawiłem starą lodówkę za grosze na OLX. Jakiś dziadek powiedział, że on ją zaklepuje i że będzie po nią w ciągu 15 minut. Tłumaczyłem mu, że lodówka się w pełni nie odmroziła i że potrzebowałbym godziny lub nawet dwie co najmniej, ale ten tłumaczy, że już, teraz, bo kto inny weźmie. Dziadek przyjechał z wnuczkiem po lodówkę jeszcze targował się, bo zabrudzone drzwiczki xD Odpuściłem mu chyba dwie dychy, bo to i tak kupiłem nową, więc każda suma za nią będzie dobra.

Koniec końców musiałem pomagać znieść lodówkę, wsadzić do samochodu, bo wnuczek okazał się żywcem oderwany od Metina i nie był w stanie unieść. Koniec końców okazało się, że lodówka nie mieści się do ich 3 drzwiowej Corsy i mam stać tutaj z lodówką i popilnować. Czekałem na nich godzinę. Dziadek z wnuczkiem przyjechali taczką xD Zabrali ją na taczkę i wziuuuuuu... Pic rel poniżej xD. Na koniec dostaje telefon, że lodówka została nie do końca odmrożona przez co więcej ważyła, a ja tym samym naraziłem dziadka na zepsucie jego chorego kręgosłupa i jeśli coś mu się stało, to ja za to odpowiem.

Teraz się z tego śmieje, ale wtedy podniósł mi strasznie ciśnienie. Zajął mi prawie dwie godziny czasu na znoszenie, próby wepchnięcia do auta, gdzie wnuczek tylko stał i nic nie robił xD A na koniec się jeszcze do mnie posapał.

#heheszki #coolstory #olx #januszebiznesu #januszeolx #gownowpis
SadoMaso - Pamiętam jak wystawiłem starą lodówkę za grosze na OLX. Jakiś dziadek powi...

źródło: comment_Ef7QDbKUVJWtQeYuNhcZerXDsZjYU2mo.jpg

Pobierz
  • 52
@mchmjszk
Być może to nawet Ty jesteś tym wnuczkiem i tym stwierdzeniem chcesz od siebie odciągnąć podejrzenie jednocześnie dostając pełną lodówkę plusów.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Przez chwilkę myślałem że to moja historia. Dałem lodówkę za free.. Jeden telefon na 2 min odbierałem przez pół godziny xD a ziomo który przyjechał i tak narzekał że trochę nie donuts xD