Wpis z mikrobloga

Witam witam, dziś #rozdajo i przy okazji krótko o Xiaomi Redmi 5 Plus, #andczejpoleca

Zbliżamy się do 500 obserwujących tag #andczejpoleca, z tej okazji #rozdajo.
Do wygrania misiek Xiaomi MiTu, nowy zapakowany, taki jak ten ze zdjęcia z Redmi 5 Plus, aby rozdajo się odbyło ilość osób obserwujących tag musi przekroczyć 500, jeśli chcesz wziąć udział w rozdajo wystarczy, że zaplusujesz wpis. Wyniki rozdajo 11.05.2018 o 21:37.

Telefon dotarł do mnie 22.02. bez VAT, po dwóch tygodniach od zamówienia przesyłką priorityline z Gearbest.
W pudełku oczywiście chiński standard, poza telefonem, ładowarką, kablem i papierami znajdziemy gumowy case na plecki, bardzo podoba mi się to rozwiązanie u producentów telefonów, zwłaszcza jeśli takie rzeczy dodawane są do budżetowych sprzętów, Honor ucz się!

Bardzo lubię i szanuję rodzinę Redmi, te modele zawsze mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości i mocy, nie inaczej jest w modelu Redmi 5 Plus.

Telefon prezentuje się bardzo dobrze, przede wszystkim sam wygląd - małe ramki i duży ekran - to wygląda super. Z wyglądu telefon bardzo przypomina OP 5T. Na co dzień korzystam z Note8, więc duży telefon to dla mnie coś normalnego, więc nie miałem żadnych problemów z trzymaniem go w ręce i obsługą jednym palcem, do tego pomocne, dobrze działające gesty, które są bardzo funkcjonalne.

Bateria to oczywiście złoto, 4000mAh spokojnie wystarczała mi na ponad dzień pracy.

Czytnik linii działa bardzo dobrze, choć mało z niego korzystałem, bo faceunlock działał poprawnie i on w zupełności mi wystarczał.

Na koniec coś, co moim zdaniem jest największym minusem tego telefonu czyli aparat, jest średni wręcz napisałbym przeciętny, Xiaomi kolejny raz się nie popisało. Jeśli tylko nie będzie wystarczającej ilości światła, to tak jak w innych modelach Redmi czy Note zdjęcia będą słabe. W sumie jednak czego się spodziewać w telefonie 550zł.

Nie ma sensu się bardziej rozpisywać bo temat przemaglowali już inni, zapraszam do rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32 czarny – za 149,99$ z wysyłką Priorityline


Za kilka dni z magazynu w PL (GW4) ma być dostępna hulajnoga #m365 od Xiaomi, jeśli ktoś chce być wołany jak się pojawi to proszę plusować komentarz niżej.

bezref
#xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin #itemyzchin
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Andczej - Witam witam, dziś #rozdajo i przy okazji krótko o Xiaomi Redmi 5 Plus, #and...

źródło: comment_RbuoMcVtt6yIwgTgBrLCeoiPNFG9JaJ5.jpg

Pobierz
  • 43
Wołam zainteresowanych (125) z listy Andczejpoleca
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Andczej @SeaWeasel @chopocek @flemingos @razro @morq @Mnemonino @tomzaw83 @KR68-72 @slommy @ChineseMobilePhones @Midnight_MindDriver @DancingJelly @ftilop @em_em @vito_corleone @remek4x4 @Ari93 @KrakowiaczekMaly @wyjde_z_piwnicy @paweo @come_kom @Kubul @adrian_paz @KubsHD @Nivium @Seneszal @salvador5000 @lechuu @Padaka999 @mwtyczek @dzialo @kura @ptaaq @lukasz3k @9666 @kAdi @Cesarz_Polski @przemo007_ @piggy_ @matiwoj11 @striker21 @
@xDrope: Sklep Xiaomi w Krakowie za 29zł o ile jeszcze jest, ja kupiłem kilka na zapas bo dla fana marki to taki 'cukiereczek' ciężko o niego było z chin, a jak był to drogi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pewnie w Warszawie w Arkadii (otwarcie 12.05.) też będzie


@Andczej: Jeśli pojawi się na planszy reklamowej, tak samo jak w Krakowie, to ciekaw jestem czy też wymażą mu gwiazdę z czapki. ( ͠° °)