Wpis z mikrobloga

Ogolnie to se mysle, ze jak ktos raz nie zda matury podstawowej z matmy, to powinien miec absolutny zakaz podchodzenia do jakichkolwiek poprawek i powinna nastapic kasacja 3 lat chodzenia do liceum/technikum z maksymalnym zdobytym wyksztalceniem podsawowym

Przeciez taka osoba, ktora nie potrafi tego zdac majac
- karte wzorow,
- kalkulator
- stycznosc z matma w kazdym tygodniu szkoly od 1 klasy podstawowki
jest zwyczajnie niebezpieczna.

#matura
  • 50
@Wink: Mój problem polega na przykład na tym, że albo za bardzo kombinuję, gdy rozwiązanie jest proste jak budowa cepa albo z kolei moje rozumowanie jest zbyt trywialne. Nie będę się zbytnio wgłębiać w temat, napomknę tylko tyle, że jestem osobą, która z szkolną matematyką, nie miała styczności od kilku dobrych lat, więc miałam nieco bardziej pod górkę od osób, które to miały wszystko na bieżąco.

Poza tym, przy okazji, nawiązując
nie mają empatii, a jedynie pogardę do drugiej osoby.


@Tortuga033: Nie dziwne, jak poprzeglądasz sobie wpisy z tym kwikiem jaka to "matura jest #!$%@?" albo "szkoły są #!$%@?" bo ktoś nie potrafi 30% gdzie 45% czy tam 50% można mieć z samych zadań zamkniętych no to zaczynasz się zastanawiać z kim masz doczynienia.

Nie chcę się powtarzać jak inni. Wypiszę własne doświadczenia z pisania matmy kilka lat temu. Maturę z matmy
@debustrol: Sądzę, że taka osoba powinna dostać wsparcie i dostać możliwość douczenia się w szkole na dodatkowych lekcjach (w kilka osób).

Sporo młodzieży ma problemy z matematyką niekoniecznie dlatego, że są głąbami, tylko jest to determinowane dzieciństwem, miejscem w którym żyją, jak są wychowywani. Może być to patologiczne miejsce w którym dziecko posyłane w samopas niczego się nie uczy. Znam takich przypadków dziesiątki. A z matematyką jest tak, że jak we
@pedros92: Ależ jest, no cholera, na pamięć uczysz się w pieprzonej podstawówce, historia to nei tylko hehe wojenka, ale i polityka, filozofia, to dociekanie jak mogło być, dlaczego tak się stało, próby analizy, historia jest nauką równie wartościową jak każda inna. Równie dobrze można powiedzieć, że matematyka to kilka wzorów i schematy, mimo, że oboje wiemy, że jest inaczej.

@Tortuga033: Hej, jesteś na sronie wykop.pl, tutaj gnoi sie każdego, kto