Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kapix65
kapix65

kapix65

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 378
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 361
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
amakuta
amakuta
12.06.2026, 14:47:29
  • 34
#kiszak Szacun dla Liduha z KryptaTV
amakuta - #kiszak Szacun dla Liduha z KryptaTV

źródło: bez tytułu

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 12.06.2026, 15:01:38 via Wykop
  • 56
@amakuta: Te j----e zwięrzęta nie potrafią print screena zrobić?
  • Odpowiedz

1978

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 211
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
kapix65
kapix65
kapix65 11.06.2026, 15:57:10 via Wykop
  • 0
@wodah Król panuje ale nie rządzi.
siemajd1
siemajd1
09.06.2026, 19:45:36
  • 2
eldena xhyba odpalam, bolid pod faitha robie, w early game bd miala slabego ludzika ale w lejcie kazdy bedzie klekal w imie jezusa chrystusa pana naszego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 09.06.2026, 19:46:20 via Wykop
  • 0
@siemajd1: Taa. Poza Bestią Papięską.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65 08.06.2026, 17:12:58
  • 6
#kiszak
kapix65 - #kiszak

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miloszy
miloszy
miloszy
08.06.2026, 17:13:42 via Wykop
  • 5
@kapix65: Kajma to jest Sebix, lepszy od Kiszaka, bo nie pobił menela, ale lepiony z tej samej gliny.
  • Odpowiedz
Ventrue_PL
Ventrue_PL
09.06.2026, 02:39:56 via Android
  • 3
@miloszy: Dawno temu chciał podprowadzić spolszczenie do New Balance i podpisać jako swoje mimo, że nic tam nie zrobił.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65 08.06.2026, 08:28:13
  • 3
#kiszak Ma ktoś film kolekcjonera o gothicu? Chicałem go dziś obejrzeć ale usunął. :(
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65
Autor
08.06.2026, 08:58:09 via Wykop
  • 1
@Mistrzwstrzemiezliwosci: Nie wiem właśnie. Pewnie trochę szpilek wrzucił w branże ale potem usunął i dał shortsa dlaczego to zrobił.
  • Odpowiedz
ninja5001
ninja5001
05.06.2026, 08:57:43
  • 2
#kiszak
Ciekawe czy pan Mateusz też w to grał, w końcu jest fanem From Software ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamable.com/wzi1oj
ninja5001 - #kiszak 
Ciekawe czy pan Mateusz też w to grał, w końcu jest fanem From S...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 05.06.2026, 09:27:50 via Wykop
  • 3
@ninja5001:Damian tutaj z nami jest. Pozdrawiamy.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65 04.06.2026, 19:33:27
  • 12
#kiszak #heheszki
kapix65 - #kiszak #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 04.06.2026, 16:28:33
  • 4
#kiszak Autor tego komentarza baituje? Prawda? To jest żart na który ja "typowy hejter kiszk z wypoka" jestem za głupi?
kapix65 - #kiszak Autor tego komentarza baituje? Prawda? To jest żart na który ja "ty...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXxV4r3l5ExXx
xXxV4r3l5ExXx
04.06.2026, 16:29:52 via Wykop
  • 1
@kapix65: Ghoticzusia :3 <3
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
04.06.2026, 16:34:59 via Wykop
  • 1
@kapix65: Może trochę po kiszakowsku ale ludzi którzy nie potrafią napisać poprawnie tytułu gry o jakiej sie wypowiadają to bym dla zdrowotności sekcji komentarzy kasował z automatu, co mogą być warte przemyślenia gościa który widział w życiu pewnie co najmniej sto razy nazwę Gothic i nie potrafi jej przeczytać i przepisać
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
04.06.2026, 14:50:58
  • 10
#kiszak Odpalam sobie demo tego end of eden i od razu z czapy odpala się filmik z kucem co przez 2 minuty tłumaczy że to 2 miesiące powstawało.Najgorszę jest to że tego filmu nie da się pominąć za pierwszym razem.Kto tak robi?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 04.06.2026, 14:54:16 via Wykop
  • 18
@rolek2145: Typy które przytulają hajs na kickstarterze i s---------ą.
  • Odpowiedz
zapasowy-pirat
zapasowy-pirat
04.06.2026, 12:46:59
  • 87
#kiszak
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.

Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -
zapasowy-pirat - #kiszak 
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz U...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 04.06.2026, 13:37:50 via Wykop
  • 1
@zapasowy-pirat: Czyli mówisz że typy przegrały z SOLID'em.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65 04.06.2026, 13:13:19
  • 15
#kiszak Grajek poleca. A wy co. Dalej beka?
https://www.youtube.com/shorts/fjCvU1oYmjc
kapix65 - #kiszak Grajek poleca. A wy co. Dalej beka?
https://www.youtube.com/shorts/...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyKarp
MagicznyKarp
04.06.2026, 13:15:35 via Wykop
  • 11
@kapix65: Warto obejrzeć do końca, xD
  • Odpowiedz
MathLord
MathLord
MathLord
04.06.2026, 14:22:22 via Wykop
  • 1
@kapix65:
MathLord - @kapix65:

źródło: gonnalie

Pobierz
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65 03.06.2026, 22:13:24
  • 10
#kiszak Tak naprawdę End of Eden to jest projekt THQ Nordic. Zapłacili temu ziomkowi po to by zrobił to wszystko. Ten cały marketing i kampania antyalkimowa jest tylko po to byśmy bardziej docenili Gothic Remake. Szachy 5D i tyle.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 31.05.2026, 18:01:02
  • 6
#kiszak Ja rozumiem że kiszka to taki nieudas że nie dał rady w Dos2 na normalu ale może niech spróbuje przejść BG3 na honorze. Imo łatwiej jest. Napewno da rade :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolien1
Lolien1
31.05.2026, 18:21:40 via Wykop
  • 1
@kapix65: Kiszula twierdzi że Ori to gra dla casuali, proponuje żeby przeszedł sobie na trudnym, bo na jednym życiu to nie ta liga gracza
  • Odpowiedz
Viscop
Viscop
31.05.2026, 18:22:38 via Wykop
  • 2
nie dał rady w Dos2 na normalu


@kapix65: Gdyby poziom trudności był problemem to skopiowałby najbardziej broken build z internetu jak w przypadku Elden Ringa, Gothica 2 czy POE2.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65 30.05.2026, 20:10:41
  • 7
#kiszak @Luck_89 Mam do Ciebie pytanie. Będzie kategoria na Twitchu z Twoją gierką?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d4wid
d4wid
30.05.2026, 20:17:49 via Wykop
  • 27
@kapix65: już jest
d4wid - @kapix65: już jest

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 221741

Pobierz
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
30.05.2026, 21:40:28 via Wykop
  • 14
@Maneharno: @kapix65 chcę to dodać do igdb (skąd zasysa dane Twitch) jak tylko mi steam zatwierdzi stronę w sklepie, aby było legitne i wtedy tak, będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
30.05.2026, 15:31:07
  • 576
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028089

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 30.05.2026, 19:07:10 via Wykop
  • 1
@R_O_T_T_E_N: Wielga Bolzga ma za to 400 lat obskakiwania sromotnego w-------u.
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo
27.05.2026, 09:26:15
  • 8
mamy to widzowie, giga dobre nowinki jeszcze przed południem #kiszak
Ch0senIndygo - mamy to widzowie, giga dobre nowinki jeszcze przed południem #kiszak

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 27.05.2026, 09:39:36 via Wykop
  • 0
W sumie stream to już mogą odwołać.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
25.05.2026, 12:03:11
  • 2
#kiszak #endofeden #gamedev #heheszki #programista15k

3k netto na B2B dla PROGRAMISTY na pół etatu ( a oni chcą to w 1,5 roku zrobić).
Przecież 5-6k to junior na stażu dostaje, i to na UOPie, też niepełny etat.

Ja wiem, że to gamedev, więc niższe stawki, bo branża liczy na to że "pasjonaci" będą robili "z pasji" no ale miejcie litość... Ja rozumiem taką stawkę dla
miloszy - #kiszak #endofeden #gamedev #heheszki #programista15k

3k netto na B2B dla ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 25.05.2026, 12:30:16 via Wykop
  • 5
@WujekDoggi:

Przecież 5-6k to junior na stażu dostaje, i to na UOPie, też niepełny etat.

Ta, co jeszcze.
Po drugie ta oferta jest skierowana do ludzi którzy już pracują w gamedevie i chcą sobie raczej dorobić albo spróbować.
PS: Ale i tak mam nadzieję że ten typ się w-----e z tym playable teaserem i se głupi ryj rozwali. To chyba że przez ryj.
  • Odpowiedz
kapix65
kapix65
kapix65 24.05.2026, 08:54:41
  • 5
#kiszak Jaranie się bloodbornem to pedalstwo a Gherman i Gascoigne to ciota i c--j.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65
Autor
24.05.2026, 09:58:21 via Wykop
  • 2
@Latarenko: Źle gram widzu, źle gram.
  • Odpowiedz
ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan
23.05.2026, 19:26:23
  • 7
#kiszak #gothic czy cały marketing tej gry to n-----------e w Gothic Remake?
ruka-chan - #kiszak #gothic czy cały marketing tej gry to n-----------e w Gothic Rema...

źródło: 1000026921

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 23.05.2026, 19:49:12 via Wykop
  • 2
Typ zapowiedział że będzie playable teaser 3 czerwca(chyba). Ciekawe czy Kiszczak będzie jechał po nim ludologicznie.
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
21.05.2026, 12:06:36
  • 29
#kiszak
Widze, ze trwa dyskusja tutaj o Gotuku to wtrace swoje 5 groszy jako gothicowiec i jednoczesnie osoba ktora prowadzi jakas swoja osobista krucjatę przeciwko spuszczaniu sie nad ta grą. Przez pewien okres czasu gralem tylko w to drewno i mody do niego bo moj laptop ze zintegrowana karta graficzna mial problemy by uciagnac np takiego Wiedzmina 1 na stałych 20 klatkach XD.

Zacznijmy od oczywistej oczywistosci, Gothic jest
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapix65
kapix65
kapix65 21.05.2026, 12:10:30 via Wykop
  • 2
g8 b8 m8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.10.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking