Wpis z mikrobloga

  • 613
Ogolnie to se mysle, ze jak ktos raz nie zda matury podstawowej z matmy, to powinien miec absolutny zakaz podchodzenia do jakichkolwiek poprawek i powinna nastapic kasacja 3 lat chodzenia do liceum/technikum z maksymalnym zdobytym wyksztalceniem podsawowym

Przeciez taka osoba, ktora nie potrafi tego zdac majac
- karte wzorow,
- kalkulator
- stycznosc z matma w kazdym tygodniu szkoly od 1 klasy podstawowki
jest zwyczajnie niebezpieczna.

#matura
  • 50
  • Odpowiedz
@ReprezentujeJP:

Twoje nabijanie się jest bez sensu, bo ten post wcale nie jest nad wyrost. 2-3 lata temu na głównej było udowodnione, że podstawową maturę z matematyki można zdać bez JAKICHKOLWIEK umiejętności z matematyki - umiejąc tylko i wyłącznie czytać i korzystać z kalkulatora. Jak inaczej niż idiotą nazwiesz osobę, która po 12 latach nauki nie potrafi czytać i korzystać z kalkulatora?
  • Odpowiedz
@ReprezentujeJP: Ale misiek, @debustrol nie mówi o zaliczeniu na 100%, ani nawet na 50%. Mówimy o #!$%@? 30%, potraktujmy to jako 3 poprawne odpowiedzi na 10 możliwych. Z czego większość pytań to "podstaw po trzy literki z tej kartki na końcu te cyferki co je masz w zadaniu i ci wyjdzie", albo "przepisz te znaki w kalkulator i wciśnij =".
Po 6 latach podstawówki, 3 latach gimbazy i 3 latach liceum to trzeba być naprawdę tępym, żeby tego nie zrobić.
@TymRazemNieBedeBordo: Ale proszę cie - nawet jak nie kojarzysz wzorów, to właśnie i tak sobie przepiszesz z kartki z tyłu, a potem możesz nawet w brudnopisie na pałę podstawiać, jeśli przez 12 lat nie ogarnąłeś pojęć jak np. promień, pole czy nawet delta.
@Wink: Czyli gość jest po prostu oczytany - tak jakbyś włożył 4TB HDD do komputera klasy P133 i 64MB RAM, z Windowsem 2000 na pokładzie. Tudzież jest cudownie autystyczny, ale co ci po znajomości np. pokoleń sasów, jeśli #!$%@? cie na drobniaki byle janusz w kiosku.
@Tortuga033: Ja w 3 licbazie dostałem gałę za "praca pisana pod klucz" - co ja zrobię że dzień czy dwa wcześniej, przygotowując się do
  • Odpowiedz