Wpis z mikrobloga

@Shishu: Laska jest gruba kiedy jej ryj zaczyna mieć rysy świni. Myślę, że będziesz wiedział o co chodzi mijasz takich karyn setki na ulicy palce jak serdelki, jakieś gówno karynie ciuchy według schematu z jakieś fabryki z bangladeszu, ryj tak ulany, że jakby dołożyć szpiczaste uszy to wypisz, wymaluj świnia.
  • Odpowiedz
@Shishu: Też nie wiem. Ogólnie to ogarnianie sylwetki to raczej sprawa aparycji i jaki wygląd komu pasuje. Niektóre babki są masywniejsze inne filigranowe. Parodia jest jak masywniejsza się za bardzo odchudzi i wygląda jak zagłodzona szkapa i na odwrót kiedy drobna dziewczyna zapasie się i mamy bekę bo wygląda jak świnia w makijażu chodząca na dwóch nogach i torebką xD Ja to powiem tak jestem prostym człowiek widzę duże cycki plusuje
  • Odpowiedz
@WuDwaKa te płytki są tragiczne, jak kiedyś będę miała własne mieszkanie, to nigdy nie położę tak jasnych kafelków.
@troloking aparat wbudowany w bambus, helloł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pawel_II_Smieszek pomyliłeś się o 10 lat xD
@Efrajm fajne masz cycki i figurę, weź nie słuchaj tych imbecyli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

le skoro definiujesz pojęcie dotyczące ludzkiej postury jakimś wytworem grafiki komputerowej to nawet nie będę strzępic ryja XD


@Efrajm: Ale przecież ma rację. Możesz to akceptować lub nie ale taka jest prawda. Sama przecież się odchudzasz jeszcze? Przecież on nie pisze tego żeby sprawić Ci przykrość czy coś.
  • Odpowiedz