Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Dymass oj znam to. Wczoraj rano mowi ze chce jest. Nie chce jajek, chleba etc. Chce mleko. No to robie. Jak przynioslem to po lyku wielki problem bo nie chce mleka...
Albo wziela moj telefon i próbuje sobie zrobic zdjęcie. Proba pomocy skonczyla sie placzem z jej strony ;)
  • Odpowiedz
  • 170
@eaxene moja ma rok i 3 miesiace. Wczoraj bylismy sami. Chcialem ja wziac na wycieczke. Wrocilismy po 3 minutach, bo darla sie jakby ja ze skory obdzierali. Ma jakis problem egzystencjalny chyba. Chce sie porozumiec, ale jeszcze nie mowi XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 55
@BrusLi no oczywiscie ze puste. W koncu herbate wypilismy, a zupe zjedlismy.
@Dymass oj mieliśmy tez problemy z wychodzeniem na dwor. Takie jak u ciebie. W koncu jakims cudem jej przeszlo, teraz sama przynosi buty i odnosi laczki zeby pogonic do wyjscia ;)
  • Odpowiedz
@Dymass: u nas co drugi dzień zmiana humoru o 180 stopni. Jednego dnia po prostu ekstra. Następnego jęczy, marudzi i roznosi. No ale wyszły ostatnie trójki. Może będzie lepiej :)
  • Odpowiedz
No nic Tata musisz się bawić. Mojej siostry mała (roczek) ostatnio wstaje o 5:30.


@kszyszteex: Mój syn wstaje najpóźniej o 6. Z reguły ok. 5-5:30. Ma 1,5 roku i chodzi spać ok. 19-20 (niedawno 18, ale mu się przestawiło). Jakieś pół roku temu chodził jednak przez parę tygodni spać o 21 (2-3h w łóżku...) i wstawał... 3:50. Za dnia standardowo ok. 1h drzemki. Nawet nie żłobku nie wierzyli, że to
  • Odpowiedz
moja ma rok i 3 miesiace. Wczoraj bylismy sami. Chcialem ja wziac na wycieczke. Wrocilismy po 3 minutach, bo darla sie jakby ja ze skory obdzierali. Ma jakis problem egzystencjalny chyba. Chce sie porozumiec, ale jeszcze nie mowi XD


@Dymass: Ucz ją, bo w tym wieku powinna już nazywać podstawowe przedmioty, czynności i Was :)
  • Odpowiedz