Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazkatoli #ateizm

Brzytwa się wk#$iła i napisała na mnie paszkwil. Teraz wykopują to katole na stronę główną XD
https://www.wykop.pl/link/4289879/comment/54670701/#comment-54670701

Musiało mocno ich zaboleć te 1500 plusów, dawno nie widziałem podobnej sraczki intelektualnej. Patrzcie na to:

Dowiedliśmy więc, że po śmierci jak i przed narodzinami Jest Coś bowiem Nicości nie ma.


Patrz się jaki mądry xd Udowodnił XD Ja chociaż pisałem o prawdopodobieństwie, a ten tu już udowodnił i to przypadkiem boga Chrześcijańskiego. No nie mogę z tego bełkotu pseudofilozoficznego. On myśli, że to działa według zasady "napiszę dużo i trudną terminologią" to się nie kapną że bredzę.

Jesze na końcu nawalił 20 tagów i zawołał z mikrolist. No nie mogę, żenada do kwadratu.
  • 65
obie wykopujcie co tam chcecie, świadczy to jedynie o waszym poziomie intelektualnym


@lakukaracza_: Dalej nie masz nic poza inwektywami ?

No bo jak można wykopać tekst udowadniający w trzech akapitach to czego nie udało się udowodnić przez tysiące lat


Z tego co się orientuje nic nie udowadnia, a daje założenia swojego pkt-u widzenia :

o istnieje po śmierci? Tworząc to zdanie mamy dwa założenia: że istnieje coś takiego jak śmierć co
Przepraszam za moje nie owijanie w papierek kolorowy tego co myślę


@lakukaracza_: W zasadzie mam w dość głęboko twoje zdanie, podobnie zresztą jak zdanie @Brzytwa_Ockhama

Dla mnie ktoś wierzący w wymyślone niewidzialne istoty musi być mało inteligentny - takie mam zdanie


Wielu kretynów nie wierzyło w nic, a wielu mądrych ludzi w coś wierzyło.

musisz jakoś żyć z tym za kogo ma cię gimboateista po psychotropach.


Autentycznie, mam to tak głęboko
@lakukaracza_

Brzytwa się wk#$iła i napisała na mnie paszkwil. Teraz wykopują to katole na stronę główną XD


No #!$%@?, przesadził, tylko się nie rozpłacz xD

Jesze na końcu nawalił 20 tagów i zawołał z mikrolist. No nie mogę, żenada do kwadratu.


Zakaz jakiś Białek wprowadził, czy co? XD

Patrz się jaki mądry xd Udowodnił XD Ja chociaż pisałem o prawdopodobieństwie, a ten tu już udowodnił i to przypadkiem boga Chrześcijańskiego. No nie
@lakukaracza_ Dla mnie ten wpis jest zwykłym czepianiem się za słówka, wymierzonym specjalnie, coś w rodzaju "patrzcie, co za idiota", nieodnoszący się do meritum twojego, ale w dalszym ciągu wywodem poprawnym w kwestii filozofii. Ot, ty swoje, on swoje. Ale tego

Patrz się jaki mądry xd Udowodnił XD Ja chociaż pisałem o prawdopodobieństwie, a ten tu już udowodnił i to przypadkiem boga Chrześcijańskiego. No nie mogę z tego bełkotu pseudofilozoficznego. On myśli,