Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazkatoli #ateizm

Brzytwa się wk#$iła i napisała na mnie paszkwil. Teraz wykopują to katole na stronę główną XD
https://www.wykop.pl/link/4289879/comment/54670701/#comment-54670701

Musiało mocno ich zaboleć te 1500 plusów, dawno nie widziałem podobnej sraczki intelektualnej. Patrzcie na to:

Dowiedliśmy więc, że po śmierci jak i przed narodzinami Jest Coś bowiem Nicości nie ma.


Patrz się jaki mądry xd Udowodnił XD Ja chociaż pisałem o prawdopodobieństwie, a ten tu już udowodnił i to przypadkiem boga Chrześcijańskiego. No nie mogę z tego bełkotu pseudofilozoficznego. On myśli, że to działa według zasady "napiszę dużo i trudną terminologią" to się nie kapną że bredzę.

Jesze na końcu nawalił 20 tagów i zawołał z mikrolist. No nie mogę, żenada do kwadratu.
  • 65
obie wykopujcie co tam chcecie, świadczy to jedynie o waszym poziomie intelektualnym


@lakukaracza_: Dalej nie masz nic poza inwektywami ?

No bo jak można wykopać tekst udowadniający w trzech akapitach to czego nie udało się udowodnić przez tysiące lat


Z tego co się orientuje nic nie udowadnia, a daje założenia swojego pkt-u widzenia :

o istnieje po śmierci? Tworząc to zdanie mamy dwa założenia: że istnieje coś takiego jak śmierć co
Przepraszam za moje nie owijanie w papierek kolorowy tego co myślę


@lakukaracza_: W zasadzie mam w dość głęboko twoje zdanie, podobnie zresztą jak zdanie @Brzytwa_Ockhama

Dla mnie ktoś wierzący w wymyślone niewidzialne istoty musi być mało inteligentny - takie mam zdanie


Wielu kretynów nie wierzyło w nic, a wielu mądrych ludzi w coś wierzyło.

musisz jakoś żyć z tym za kogo ma cię gimboateista po psychotropach.


Autentycznie, mam to tak głęboko
@lakukaracza_

Brzytwa się wk#$iła i napisała na mnie paszkwil. Teraz wykopują to katole na stronę główną XD


No #!$%@?, przesadził, tylko się nie rozpłacz xD

Jesze na końcu nawalił 20 tagów i zawołał z mikrolist. No nie mogę, żenada do kwadratu.


Zakaz jakiś Białek wprowadził, czy co? XD

Patrz się jaki mądry xd Udowodnił XD Ja chociaż pisałem o prawdopodobieństwie, a ten tu już udowodnił i to przypadkiem boga Chrześcijańskiego. No nie
@lakukaracza_ Dla mnie ten wpis jest zwykłym czepianiem się za słówka, wymierzonym specjalnie, coś w rodzaju "patrzcie, co za idiota", nieodnoszący się do meritum twojego, ale w dalszym ciągu wywodem poprawnym w kwestii filozofii. Ot, ty swoje, on swoje. Ale tego

Patrz się jaki mądry xd Udowodnił XD Ja chociaż pisałem o prawdopodobieństwie, a ten tu już udowodnił i to przypadkiem boga Chrześcijańskiego. No nie mogę z tego bełkotu pseudofilozoficznego. On myśli,
@lakukaracza_: Do czasu tego posta pod którym właśnie odpowiadam można było Was traktować jako osoby biorące udział w dyskusji, reprezentujące podobny poziom ale inny punkt widzenia i myślenia. Niestety takie wrażenie miało się do czasu "spamu xd", "pseudofilozoficznego bełkotu", "kapną" , "sraczki". Niestety teraz ciężko Cie traktować jako kogoś więcej niż gimboateistę.
poza inwektywami ?

@Aeny: Co to zmienia? Sugerujesz, że OP "nie ma nic poza inwektywami", a jak wiemy z nauczania BrzytwaOckhama "nicość nie istnieje", więc OP nie może mieć "nic poza inwektywami", bo owo "nic poza inwektywami" nie istnieje.
@lakukaracza_: obaj macie rację. Ty, bo nie ma najmniejszej szansy na życie poza grobowe na wzór chrześcijański. On, bo nie ma czegoś takiego jak nicość, zawsze jest coś. To nawet kwestia fizyki. Zawsze bedzie jakaś przestrzeń, cząsteczki, lub chociażby pole elektronowe miedzy cząsteczkami. Po śmierci dalej jest coś: rozkład ciała na części proste i ich wchłanianie przez przyrodę. Dalej te atomy które składały się na twoje ciało istnieją i dalej bedą
bo nie ma czegoś takiego jak nicość, zawsze jest coś.


@VeleiN: Tylko że ja nie pisałem o nicości z fizykalnego punktu widzenia, a o nicości którą "doświadczy" nasza świadomość po śmierci. Brak świadomości = nicość. Wiesz, jak się piszę coś w dwóch zdaniach to zawsze dochodzi do jakiś uproszczeń, liczę wtedy na inteligencje czytelnika.
@lakukaracza_: Boże, jaka zwierzęca nienawiść bije z twojego postu, wyzwiska, miotanie się we wszystkie strony, a jak ktoś ma inne zdanie i stara się to wyłożyć to dla tego, ze ma ból dupy, spamuje itp. Strasznie sie czyta takie szufladkowanie ludzi, wsadzanie każdego do jednego wora, okropny okaz dyskryminacji. Obrzydliwe.
Ps, zapomniałeś podkreślić po raz setny, ze studiowałeś filozofię.
@lakukaracza_: Chociażby w co drugim zdaniu użycie słowa "katol", które jest powszechnie uznane za obraźliwe, jak określenie pedał na geja; czarnuch na murzyna. Jest to też oznaka szufladkowania wszystkich ludzi. Nie sądzę, żebyś nie był tego świadomy, ze to słowo jest pogardliwe, więc używasz go całkiem świadomie, aby obrazić innych ludzi o odmiennym podejściu do religii od Ciebie, dopytywanie się o przykłady wyzwisk jest więc nieuprzejme z Twojej strony. Jeśli tak
@lakukaracza_: Nie interesuje mnie z czego jesteś dumny, nie tego dotyczy ten wątek ani moja wypowiedź, to po pierwsze.
Po drugie uznanie słowa katol jako wyzwisko nie jest warunkowe, jest bezwarunkowe.
Słowa typu "Sraczka intelektualna" jest osobliwą formą wyzwiska, tak samo określenie "paszkwil" na zwykłą polemikę. Szczególnie, że nie wykazałeś, gdzie się myli. Stwierdzenie "patrzcie jaki mądry" jest wyzwiskiem, ma zdyskredytować jego osobę mimo iż jest to argument pozamerytoryczny, to postponowanie,