Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo się wahałam czy napisać z własnego konta czy skorzystać z anonimowości.
tl;dr: wątpliwości po trójkącie
Jestem może już nie -świeżą, ale mężatką z kilkuletnim stażem.
Oboje z męzem jesteśmy liberalni obyczajowo.


Obracamy się w takim środowisku i nasi znajomi również są otwarci i szczerzy.
Mąż mnie bardzo długo namawiał na realizację jego fantazji, wspomnianego trójkątu.
Ustaliliśmy które moje koleżanki wchodzą w grę, gdyż nie przy wszystkich moich znajomych czuję się komfortowo.
Nie przedłużając: z nich kilka się zgodziło, a ze zgodzonych mąż wskazał którą chciałby zaprosić do naszego łóżka.
Wieczór, kąpile, wino, wspólna zabawa. Mysłałam, że wszystko mam pod kontrolą, jednak moja własna psychika spłatała mi figla.

- pomimo że się świadomie zgodziłam, to czuję lekkie, ale nieustające poczucie zazdrości. Nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, że mężczyzna mojego życia zaczyna się mną nudzić. Widziałam różnicę w jaki sposób był ze mną, a w jaki z nią. Mieliśmy wszystko dogadane wcześniej, mimo to po fakcie jest mi smutno, że z nią kończył

- pieszczoty mojej koleżanki. Były bardziej zmysłowe i bardziej je "czułam" niż kiedykolwiek od męża.

Jeszcze z nim o tym szczerze nie rozmawiałam, ale ten wspólny seks dużo zmienił.
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 135
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie pojmę tego, jak się można na takie coś godzić. Tym bardziej, jak kobiety nie dostrzegają w tym nic dziwnego, że na drugą dziołszkę ich partner się zgadza, ale na drugiego faceta już nie. xD

@iEarth To raczej kwestia p referencji. Kobieta którą nie ma sobie jakiego pociągi do kobiet e jakimś stopni nie jestem bi, na trójkąt z kobietą się nie zgodził. Autorka również przyznala się do pieszczot
Ktoś : To co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą. Wykop to niezbyt dobre miejsce na takie wyznania. Dla niektorych mirków sam fakt ze kobieta może lubić seks juz przebija ich sufit. Geometria w łóżku dużo zmienia. Otwiera nowe drzwi, pobudza fantazję, jednych podrafi popsuć innych umocni. To co się dzieje wtedy w łóżku nigdy nie bedzie pod pełną kontrolą i trzeba się z tym liczyć. Ważniejsze jest w co
OP: @volodia: @zielonestopylucyfera: @mmartaa: @mishaz: @Majki992: @ZimnoMi: @ShaunBoswell: @ciezka_rozkmina: @Lorenzo_von_Matterhorn: @sil3nt: @Citaxin: @iEarth: @havocki: @keep_calm_and: @bT4tgL: @KrolWlosowzNosa: @Sepia: @plecak_odrzutowy: @tytanprime: @przem81:

Nie zrozumieliście mnie. Oboje jesteśmy liberalni obyczajowo. Zgoda na trójkąt była zgodą wiązaną: ja miałam życzenie, aby poswingować ze znajomymi. (Jest ich czwórka, razem będzie nasz sześć osób). Tylko, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Doskonale Cię zrozumiałem. Ogarnij, że życie nigdy nie jest takie jak Twoje wyobrażenia czy plany. Zejdź na ziemię. Na #!$%@? ta zgoda jeśli i tak każdy trzeźwo myślący człowiek wie, że w związku - nawet pomimo takich fantazji obu zaangażowanych osób - na pewno coś ulegnie zmianie po zrealizowaniu takiej fantazji. Czego się spodziewałaś? Życie to nie film.
Pseudonim: Ehh, ludzie gadacie głupoty. W życiu można eksperymentować z różnymi rzeczami i nie zawsze rezultat jest taki, jak się spodziewa. To, że niespecjalnie spodobało się kobiecie po trójkącie przecież nie oznacza automatycznie końca małżeństwa. Nie znając w pełni sytuacji, ani tych ludzi nie wygłaszajcie czegoś takiego jako oczywistości, różni ludzie mają różne podejście do tych spraw.

OPko, pogadaj po prostu ze swoim mężem i podziel się tym, co czujesz, nie
Roderigo Dirtypants: Po pierwsze, głupio zrobiłaś zapraszając koleżanki - osoby które znasz. Do takich zabaw najlepiej zaprosić kogoś z kim nie utrzymuje się kontaktu na codzień. Dzięki temu oboje będziecie traktować taką laskę w łóżku jako dodatek. Po drugie, facet jest jakiś dziwny jeśli bardziej skupiał się na niej, wydaje mi się że bardziej go kręcił seks z inną laską a nie chciał mieć wyrzutów sumienia po tym jakby cię zdradził