Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo się wahałam czy napisać z własnego konta czy skorzystać z anonimowości.
tl;dr: wątpliwości po trójkącie
Jestem może już nie -świeżą, ale mężatką z kilkuletnim stażem.
Oboje z męzem jesteśmy liberalni obyczajowo.


Obracamy się w takim środowisku i nasi znajomi również są otwarci i szczerzy.
Mąż mnie bardzo długo namawiał na realizację jego fantazji, wspomnianego trójkątu.
Ustaliliśmy które moje koleżanki wchodzą w grę, gdyż nie przy wszystkich moich znajomych czuję się komfortowo.
Nie przedłużając: z nich kilka się zgodziło, a ze zgodzonych mąż wskazał którą chciałby zaprosić do naszego łóżka.
Wieczór, kąpile, wino, wspólna zabawa. Mysłałam, że wszystko mam pod kontrolą, jednak moja własna psychika spłatała mi figla.

- pomimo że się świadomie zgodziłam, to czuję lekkie, ale nieustające poczucie zazdrości. Nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, że mężczyzna mojego życia zaczyna się mną nudzić. Widziałam różnicę w jaki sposób był ze mną, a w jaki z nią. Mieliśmy wszystko dogadane wcześniej, mimo to po fakcie jest mi smutno, że z nią kończył

- pieszczoty mojej koleżanki. Były bardziej zmysłowe i bardziej je "czułam" niż kiedykolwiek od męża.

Jeszcze z nim o tym szczerze nie rozmawiałam, ale ten wspólny seks dużo zmienił.
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 135
  • Odpowiedz
  • 319
I po co ci to było? Przecież tak się kończy w większości przypadków. Ciebie facet ma na codzień więc to normalne że nowa kobieta w łóżku to większa fascynacja. Mężczyźni może mają do takich spraw inne podejście i nie traktują tego tak emocjonalnie. Takie coś może być fajne/neutralne z osobami które nie budzą w nas emocji oczywiście nie mówię o tych związanych ze zwykłym pożądaniem. Jeśli nie bait to trzymam kciuki żeby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz jak to jest. masz szafę pełną fajnych ciuchów, które lubisz, ale pewnie i tak chodzisz po sklepach odzieżowych i szukasz nowych. Kupujesz je a potem nosisz. I czujesz się w nich lepiej, bo nowe bo lepiej leżą...;) normalka, witamy w doroslym zyciu
  • Odpowiedz
ZdrowyNomad: @AnonimoweMirkoWyznania: już pomijając to, że takie akcje są skrajnie nieodpowiedzialne, zrobiliście to źle. W takich sytuacjach, kiedy jest się w stałym związku, robi się to tak, żeby partnerka nie czuła się olana. Nie dziwię się, że tak się czujesz (chociaż e sporej mierze sama jesteś sobie winna), a twój mąż to dzban. Może powinnaś spróbować innej konfiguracji, żeby poczuć się sprawiedliwie, jeśli można to tak w ogóle nazwać.
  • Odpowiedz
@mmartaa:

Mężczyźni może mają do takich spraw inne podejście i nie traktują tego tak emocjonalnie.


Nie sądzę, chyba tylko delty cucka by nie ruszyło, gdyby dla odmiany zrobić trójkąt mmf i gdyby widział, jak jego dziewczyna siorbie temu drugiemu po same kule, przyjmuje spust do ust i połyka to ze smakiem, a mu possała od niechcenia i pozwoliła kończyć na biuście czy coś.
  • Odpowiedz
@mmartaa: 95% anonimowych to baity, zacznijmy od tego.
Dwa nawet jeśli to prawda i laska się godzi na 3kąt mając niewielkie doświadczenie to niech się nie dziwi, że wyjdzie z tego kaszana.
Do tego raczej jeśli to byłaby prawda to po prostu facet chciał na legalu poruchać koleżankę i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania czytam to i mam przed oczami jak jakieś psy na podwórku się bolcuja we 3 xD gdzieś już był taki filmik na wypoku. Ale jednak bardziej szanuje psy. A w tobie odezwała się jakaś moralność. Wasz związek już można uznać za zakończony bo nie przejesz tego co widziałaś.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedzmy sobie szczerze, trojkat zaproponowany przez faceta kobiecie to tak jak by jej zwyczajnie powiedzial "znudzilas mi sie ale nie chce cie zdradzac ani opuscic wiec pukne inna razem z toba", ogolnie takie efekty ma nuda w sypialni
  • Odpowiedz