Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo się wahałam czy napisać z własnego konta czy skorzystać z anonimowości.
tl;dr: wątpliwości po trójkącie
Jestem może już nie -świeżą, ale mężatką z kilkuletnim stażem.
Oboje z męzem jesteśmy liberalni obyczajowo.


Obracamy się w takim środowisku i nasi znajomi również są otwarci i szczerzy.
Mąż mnie bardzo długo namawiał na realizację jego fantazji, wspomnianego trójkątu.
Ustaliliśmy które moje koleżanki wchodzą w grę, gdyż nie przy wszystkich moich znajomych czuję się komfortowo.
Nie przedłużając: z nich kilka się zgodziło, a ze zgodzonych mąż wskazał którą chciałby zaprosić do naszego łóżka.
Wieczór, kąpile, wino, wspólna zabawa. Mysłałam, że wszystko mam pod kontrolą, jednak moja własna psychika spłatała mi figla.

- pomimo że się świadomie zgodziłam, to czuję lekkie, ale nieustające poczucie zazdrości. Nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, że mężczyzna mojego życia zaczyna się mną nudzić. Widziałam różnicę w jaki sposób był ze mną, a w jaki z nią. Mieliśmy wszystko dogadane wcześniej, mimo to po fakcie jest mi smutno, że z nią kończył

- pieszczoty mojej koleżanki. Były bardziej zmysłowe i bardziej je "czułam" niż kiedykolwiek od męża.

Jeszcze z nim o tym szczerze nie rozmawiałam, ale ten wspólny seks dużo zmienił.
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 135
@AnonimoweMirkoWyznania: W liceum nie rozumiałem przesłania Ferdydurke, ale cała ta historia to wręcz idealne zobrazowanie metafory państwa Młodziaków XDD
No bez kitu, brakuje wam tylko córeczki, która namawialibyście do puszczania się. W każdym razie - czemu ludzie mają tak głupie pomysły? Jeśli naprawdę się kochacie to macie tyle możliwości w łóżku, że takie głupie fantazje jak trójkąty czy inne de facto zalegalizowane zdrady są niepotrzebne. Ludzie z natury chcą, by ich
@AnonimoweMirkoWyznania byłaś nieprzygotowana psychicznie ale już się stało więc nie ma co rozpamiętywać bo to nic nie zmieni.
Wydaje mi się że błędem było wybranie na pierwszy raz znajomej osoby, gdyby to był ktoś kogo jedynym związkiem z wami byłby seks to pewnie byłoby łatwiej się od tego odciąć. Nie wiem jak teraz wyglądają twoje stosunki z tą koleżanka ale pewnie to nie pomaga w ogarnianiu emocji.
Drugi błąd jaki widzę -
@AnonimoweMirkoWyznania: no właśnie Ty nie rozumiesz, większość osób jest zdziwiona, że nie przewidziałaś konsekwencji. Większość ludzi wie,że lepiej uważać na takie zabawy mimo swoich fantazji. I to nic, że wydaje Ci się, że dasz radę to udźwignąć, jeśli chociaż raz byłaś zazdrosna o męża to raczej wiadomo jak to się skończy. Ludziom ciężko przychodzi patrzenie bez zazdrości na swoich partnerów, którym ktoś inny sprawia przyjemność. Imo trzeba być do tego lekko
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale w sumie to w jeśli potraktujesz to zdarzenie jako eksperyment, jako naukę, to nie masz czego żałować. To, że Twoje założenia przed eksperymentem mijają się z tym, co wynikło - to nawet lepiej! Bo poznałaś dzięki temu siebie, rozwinęłaś się. Można coś racjonalnie uważać, można coś zakładać i mieć poglądy, ale to, jakie odczuwamy emocje i uczucia w związku z różnymi rzeczami, to często oddzielna sprawa.
Dlatego oddzielmy całe
@zwaldemar: z całym szacunkiem, ale to trochę takie czarno-białe widzenie świata. Seksualność człowieka rozwija się przez wiele lat, to nie jest jednorazowy proces. Nie ma i nie będzie sytuacji typu: przestałem być nastolatkiem, wiem co mi sprawia w łóżku przyjemość, więcej nie chcę. Ale co zrobić wtedy, gdy jeden z partnerów/małżonków szuka swojej własnej drogi, nagle przeskakuje na zupełnie inny etap niż partner? Poddać się? Cierpieć całe życie? Zacisnąć zęby i
@hissdz Jak widzisz na przykładzie OPki realizacja takich fantazji nie zawsze (a ja bym powiedział, że zazwyczaj) nie jest dobra dla związku. I jeśli twój facet jest rozsądny to też wie o tym, że to niebezpieczna fantazja.
Nie porównując "kalibru" - część kobiet fantazjuje o gwałcie, ale to nie znaczy, że chcą go doświadczyć w realnym życiu.
A: Wiesz co, Twoj facet zle to zrobil. W moim zwiazku to ja chcialam trojkata z inna kobieta, wyszlo spontanicznie i w ogole nie czulam, zeby z nia bylo mu lepiej niz ze mna. Nawet w takiej sytuacji czulam sie w pelni kochana.
Porozmawiaj z nim o tym, co czujesz, dlaczego. Niech on rozwieje Twoje watpliwosci - mozliwe ze adrenalina i testosteron mu na tyle uderzyly do glowy, ze nie zachowal
@helga-von-klusken: dzisiejsze społeczeństwo poszło na tyle do przodu, że można usankcjonować swój związek poprzez małżeństwo dopiero po dokładnym zapoznaniu się, w tym również po zapoznaniu swoich preferencji seksualnych. Brak udanego życia w łóżku bardzo utrudnia bycie razem. Przykro mi z powodu twojej sytuacji w związku, jednak wydaje mi się, ze mamy inne podejście do tematu seksualności. Ja nie wyobrażam sobie wejścia w małżeństwo nie będąc świadomym co najbardziej sprawia mi przyjemność,