Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo się wahałam czy napisać z własnego konta czy skorzystać z anonimowości.
tl;dr: wątpliwości po trójkącie
Jestem może już nie -świeżą, ale mężatką z kilkuletnim stażem.
Oboje z męzem jesteśmy liberalni obyczajowo.


Obracamy się w takim środowisku i nasi znajomi również są otwarci i szczerzy.
Mąż mnie bardzo długo namawiał na realizację jego fantazji, wspomnianego trójkątu.
Ustaliliśmy które moje koleżanki wchodzą w grę, gdyż nie przy wszystkich moich znajomych czuję się komfortowo.
Nie przedłużając: z nich kilka się zgodziło, a ze zgodzonych mąż wskazał którą chciałby zaprosić do naszego łóżka.
Wieczór, kąpile, wino, wspólna zabawa. Mysłałam, że wszystko mam pod kontrolą, jednak moja własna psychika spłatała mi figla.

- pomimo że się świadomie zgodziłam, to czuję lekkie, ale nieustające poczucie zazdrości. Nie mogę otrząsnąć się z wrażenia, że mężczyzna mojego życia zaczyna się mną nudzić. Widziałam różnicę w jaki sposób był ze mną, a w jaki z nią. Mieliśmy wszystko dogadane wcześniej, mimo to po fakcie jest mi smutno, że z nią kończył

- pieszczoty mojej koleżanki. Były bardziej zmysłowe i bardziej je "czułam" niż kiedykolwiek od męża.

Jeszcze z nim o tym szczerze nie rozmawiałam, ale ten wspólny seks dużo zmienił.
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 135
@AnonimoweMirkoWyznania tutaj dochodzi do jakiejś aberracji:
1) to, że chciał spróbować trójkąta nie oznacza, że opka mu się znudziła albo że chciał poruchać koleżankę – to fantazja wielu osób, nie ma nic wspólnego ze zdradą. Nie przesadzajmy. Ale, jak już ktoś napisał – fantazje powinny czasami pozostać fantazjami.
2) to, że z większym zaangażowaniem podchodził do koleżanki jest normalne, bo z nią nie uprawiał seksu już miliard razy. Chciał się nacieszyć zabawką
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość komentarzy to wpisy typu "A czego się spodziewałaś?". Pozostaje mi zapytać o to samo. Można mieć różne poglądy, być konserwą, albo turbo lewakiem. Nie zależnie od prezentowanych poglądów, relacje między kobietą a mężczyzną w poważnym związku są niezmienne. Pozwoliłaś na to, by Twój mąż zabawiał się z Twoją koleżanką na Twoich oczach - jak dla mnie, opcja nie do zaakceptowania. Pojawiły się też głosy, że Twoje małżeństwo wisi na
Mężczyźni może mają do takich spraw inne podejście i nie traktują tego tak emocjonalnie.


@mmartaa: Nie wiem jak u wszystkich jest, ale Ci, których dość dobrze znam raczej by na takie coś nie poszli. Sam też nie mam zamiaru w życiu będąc w związku bawić się w takie urozmaicenia, bo raz, że staram się partnerki wybierać takie, że mi odpowiadają względem łóżkowym, a dwa to jestem z natury zazdrośnikiem i na
Kobietka: A ja jestem ciekawa jaka jest różnica w zdradzie a w trójkącie? Że jesteś obok to niby inaczej?
Też mam męża i kategorycznie jest przeciwny jakimkolwiek trojkątom.
Decydujecie się na bycie razem, troszczcie o siebie i dbacie każdego dnia, wspieracie w najgorszych chwilach i dzielicie się radością a później Ty patrzysz jak on obraca koleżankę i tak się podnieca, że kończy z nią? Seks w małżeństwie to zupełnie coś innego
OP: Nie rozumiecie mnie. Ja też chciałam. Chcialam nawet więcej. Chciałam się razem z mężem dołączyć do naszych swingujących przyjaciół. Myślałam, że to będzie wyjątkowe mieć poczucie bliskości nie tylko z mężem. Że nawiążemy głębokie relacje. Że będzie to receptą na nudę. Po kilku latach nuda się pojawia u każdego, a od przyjaciół w związku swingującym wiem, że to daje przewiew zarówno w związku z mężem jak i daje przyjemność że
@Variv

kwestia p referencji. Kobieta którą nie ma sobie jakiego pociągi do kobiet e jakimś stopni nie jestem bi, na trójkąt z kobietą się nie zgodził. Autorka również przyznala się do pieszczot wiec jakiś poziomie bi tutaj mamy.


co
@AnonimoweMirkoWyznania: faceci nie podchodza do seksu tak emocjonalnie jak kobiety, wiec nie masz co się zadręczać zazdrością, dla niego pewnie zwykła ot przygoda była i tyle, aczkolwiek na 1wszym miejscu trzeba było nie zgadzać się na trójkąt ¯\_(ツ)_/¯ gdyz z tego moga wyniknąć głupie konsekwencje np moze ta koleżanka poczuje miętę do Twojego faceta i bedzie mu wypisywać ?
Co do związku, z biegiem czasy zawsze następuje w łóżku małe rozwarstwienie,