Wpis z mikrobloga

#naukaprogramowania #angular #aspnet Cześć, potrzebuje pomocy. Jestem w trakcie nauki C#, niedługo wchodze w asp.net core. Do tego chce jeszcze ogarnąć angulara. Cel: aplikacje webowe, być może appki na telefon. Co do drugiego widziałem fajną opcje w postaci nativescript.

Potrzebuje pomocy jak sie za to zabrać, bo probuje się uczyć wszystkiego na raz i dostaje pierd..lca. Czy mógłby ktoś pomoc mi ogarnąć scieżke nauki tego wszystkiego? Dzieki za pomoc
  • 3
  • Odpowiedz
@readme_txt: W dotnet core masz gotowy szablon apki web api i angular 2+. Co prawda nie ma tam mechanizmów typu rxjs/store, effects, ale szablon warty przeanalizowanie. Jedyne co bym na starcie zrobił, to wyłączył server rendering (moim zdaniem nie jest to jeszcze gotowe narzędzie, a potrafi przyprawić sporo problemów)
  • Odpowiedz
@readme_txt: już chyba kilka razy ci ludzie pod tym tagiem mówili, żebyś odpalił kurs @ spetz na www.piotrgankiewicz.com , a potem pluralsight (który był za darmo jeszcze miesiąc temu na pewno) i tam masz mnóstwo fajnych kursików z angulara (C# zresztą też). Po przerobieniu kursów wykombinuj jakąś prostą apkę w której będziesz mógł wykorzystać te dwie technologie i masz super portfolio do jakiegoś stażu/junior deva.
  • Odpowiedz