Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu mireczek @robertx: wspomniał o targu w Piastowie, gdzie można kupić meble. W sobotę przyszła mi kanapa, którą tam zamówiłem, więc pokazuję efekt i bardzo polecam odwiedzić to miejsce.
Kanapa jest właściwie od początku do końca personalizowana. Tapicerka wybrana z kilkudziesięciu (a może i kilkuset) możliwych, z pikowaniem w kolorze, poduszki też 2 zamiast 3 jak to zazwyczaj jest. Oprócz tego jest 10 cm szersza i 5 cm głębsza. Ma otwierane boki, z których robią się dodatkowe schowki.
Pierwsi goście mówili, że śpi się dobrze. Jest lekko twarda, ale taka miała być, bo to również można sobie wybrać.


Na stół, krzesła i łóżko jeszcze czekam, więc jak będą zainteresowani to wrzucę później.

Wołam osoby, który się wypowiadały w tamtym wątku.
@Beckham: @radekrad: @LouisCypher: @pieczarrra: @Ajerow98:

#warszawa #meble #piastow #urzadzajzwykopem
matti05 - Jakiś czas temu mireczek @robertx: wspomniał o targu w Piastowie, gdzie moż...

źródło: comment_adgu1twRnmV9Xlr2N8AQiO1Oxr0kh5IJ.jpg

Pobierz
  • 27
@matti05: a nie jest niewygodna jakbyś chciał usiąść? Jak chcesz zgiąć kolana to do oparcia nie sięgasz plecami, nienawidzę takich mebli... jak się oprzesz to kolana się nie zginają. I za bardzo dosunięta do ściany z oknem
@matti05: Jak już tak reklamujesz to miejsce, to następnym razem i ja zestaw swoich mebli wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Super, że udało Ci się kupić taką kanapę w tej cenie, w sklepie ciężko byłoby raczej coś podobnego znaleźć :)
@CzerwonyPuchacz: Mam wersalki z tego miejsca (zapewne nie od tego samego sprzedawcy, ale zawsze) które służą w mojej rodzinie 10-15 lat i nie było z nimi nigdy problemów - podobnie meble w kuchni, u moich rodziców od kilku lat są i żadnych niepokojących sygnałów :)