Wpis z mikrobloga

@Szczebaks: no ja też tylko na spoti, może płytę kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te bonusowe tracki to będą na spotify? czekam szczególnie na "Visa" z kękim i "8 kobiet" z bedopsem
@kicjow Płyta moim zdaniem jest mega dobra i dziwi mnie ilość hejtow. Kolejny raz mam tak z materiałem od Taco, że pierwszy odsłuch nie robi wrażenia, lekko zawodzi, a po jakimś czasie wszystko mega się wkręca. Gdybyś chciał kupić preorder jeszcze to pisz pw. Moja kochana różowa kupiła mi Some w ramach niespodzianki... No... A ja wpadłem na taki sam pomysł i teraz mamy dwa preordery :)
Patrząc na ten album z pozycji obiektywnego słuchacza, "Soma 0,5 mg" to najsłabszy album w dyskografiach obydwu raperów.


@kicjow: Ty to wcale nie oznacza, że ta płyta jest zła, ale jakby nie patrzeć, no to jedynie Szprycer marnie wypada w tej sytuacji, poprzednie dwie płyty Quebo w duetach były lepsze od Somy, solówki z resztą też
@kicjow: Uważam że najgorszym materiałem który nagrał taco był marmur, chociaż też miał swoje momenty, na somie wypadł dobrze, ale quebo poza jakimiś śmiesznymi projektami typu epka z matheo czy "dla fanek ełforii" czy nagrywki z czasów kiedy nagrywał z ciemną strefą to to jest jako całość najsłabsze co od niego usłyszeliśmy od w sumie eklektyki

i to nawet nie chodzi o to że ta płyta jest słaba, obaj artyści mają