Skandal w polskiej numizmatyce. Wirtualne "laboratorium" oszukiwało klientów?
Zaczęło się od grupy "Łowcy falsyfikatów" gdzie pewna "firma" Lebiedzinski Lab zarzucała domom aukcyjnym i prywatnym kolekcjonerom, że ich monety to fałszywki. Jednocześnie właściciel twierdził że monety należy wysłać... do niego. I tu się robi ciekawie. Bo prawda okazała się zupełnie inna.

- #
- #
- #
- #
- #
- 36
- Odpowiedz
![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (36)
najlepsze
źródło: preambuła
Pobierz1. Pieniądze z reklam
2. Ludzie nie potrafią pisać
3. Ludziom nie chce się czytać
## Streszczenie wywiadu: Czy można zniszczyć polską numizmatykę?
Wywiad Krzysztofa Stankiewicza (kanał Biżuteria z bliska) z Damianem Marciniakiem (właścicielem domu aukcyjnego) dotyczy głośnych kontrowersji wywołanych przez podmiot podważający autentyczność cennych polskich
@Wielka-Polska-Betonowa: nie, Pan Samochodzik i Fantomas :)
książka opowiada o tym jak do pałacu z kolekcją dzieł przyjeżdżał co jakiś czas pewien pan i twierdził, że jakiś obraz jest falsyfikatem
wtedy właściciel wiózł obraz do ekspertyzy i zawsze po drodze psuł się jego samochód - nagle niemal znikąd pojawiała się pomoc drogowa która w trakcie prac podmieniała obrazy mają przygotowaną kopię
i rzeczywiście - po przyjeździe do eksperta obraz okazywał się fałszywką...
źródło: 1000023555
Pobierz-- Nie
#prawonaglowkowbetteridgea