Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski

Nie rozumiem dlaczego jestem dla was niewidzialna... Lvl 27 nigdy w #zwiazki bo faceci po prostu nie zwracają na mnie uwagi... Kilku kolegów, znajomych, nowopoznani, nikt nie zagaduje na imprezie, na tinder jak zacznę z kimś pisać, nawet z własnej inicjatywy, to za chwile cały kontakt aie urywa, przestają odpisywać, nawet na proste pytanie typu 'czym sie zajmujesz' czy 'co lubisz robić w weekendyz'... Nie pojmuje skad to sie bierze... Nawet szwagra pytalam o co chodzi, ale mówi, że on sam nie wie czemu tak jest. Szpetna wybitnie nie jestem, takie 6/10 jak się postaram to i z 7 wyciągnę. Gruba też nie jestem. Lubię heheszki, nawet takie mocniejsze. Kija w dupie tez nie mam. Ktos moze mi cos podsunac czemu tak sie dzieje?

#pytanie #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 65
@AnonimoweMirkoWyznania:
Na tagu #przegryw jest wielu takich co podobno nie mają żadnych wymagań i wystarczy do nich zagadać. Np. @wyjde_z_przegrywu (warunek jest taki że to TY musisz do niego zagadać bo on twierdzi że to niemożliwe i że żadna do niego nigdy nie zagadała więc on tego pierwszy nie zrobi)

Napisz do niego lub daj anons na tagu #przegryw
Tylko nudesów nie wysyłaj bo upublicznią
@AnonimoweMirkoWyznania: Alvaro ze mnie żaden, żebym mógł sobie przebierać, ale parę razy byłem w takiej sytuacji, gdzie musiałem jakiejś lasce totalnie podziękować, mimo że ładnie wychodziła z inicjatywą. Z perspektywy niebieskiego opcje są następujące:
1. Jesteś gruba
2. Przeceniasz swoją atrakcyjność
3. Bije od ciebie desperacją albo poruszasz jakieś odstraszające tematy (śluby, dzieci, itd.)
4. Nie umiesz swobodnie porozmawiać (rzucanie samych typowych smalltalkowych pytań to nie jest swobodna gadka, liczy się
@Vaerlin: ja bym jeszcze dodal do tego jedna ewentualnosc ktora czesto spotykalem na portalach randkowych. Laski nawet jak zagadaja to czesto tak jakby oczekiwaly ze facet non stop bedzie ciagnal rozmowe nie zaczynajac samemu jakiegos tematu albo nawet pytania o niego. Gadalem ze spora liczba lasek ale za kazdym razem jak bylo cos takiego to konczylem znajomosc bo sie czulem jak policjant #!$%@? podejrzanego ;)
OP: @Draakul tych przystojnych odrzucam od razu, bo wiem, że nie mam szans :p jestem raczej zwyczajna, nie wyróżniam się specjalnie...

Ważę 46kg przy 160, to chyba wyklucza bycie grubym, prawda?
Oczekiwań też nie mam wygorowanych, rozmowy w większości nawet nie zdążą dojść do tego momentu :/

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: akado}

Napisz do mnie na priv, mogę pomóc. Jestem specjalistką xD zartuje, ale co dwie baby to nie jedna. Ja sobie jakoś chlopa znalazlam i to takiego 10/10 :D mistrz podrywu sie klania hehe. A sama jestem takie mocne 6/10 w makijażu
poruszasz jakieś odstraszające tematy (śluby, dzieci, itd.)


@Vaerlin: Odstraszający temat? Ja tam bym chciał wiedzieć, czy tak ogólnie chce. Bo jak nie chciałaby, to dziękuję kolejna(niektórzy mogą mieć na odwrót).