Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień w salonach XD
Nie wiem czy nie wyglądam za poważnie XD czy powinienem wyglądać jak stary gruby janusz i ubrać się w garniak ale czuć taką pogardę pracowników XD że ktoś taki jak ja śmiał wejść do ich salonu XD
Specjalnie Yarisa parkowałem 100m od salonu by nie zobaczyli czym przyjechałem ale i tak nie dało się ukryć że przesiaduje z wami tutaj XD
W #volvo byliśmy zobaczyć #xc40. Fajne autko ale najwcześniej dostępne sierpień/wrzesień bo nie ma gotowych, wieksze niz myślałem. Bagażnik trochę mały ale podobało mi się. Niby oferują od 129k ale z 200k trzeba wydać więc odpada.
Szczerze powiem tak poważnie to nas potraktowano w 1-2 salonach XD w BMW (super) i w Oplu (dobrze) i właśnie te 2 auta na ten moment wybraliśmy do zastanowienia się. W komentarzach wrzucę zdjęcia z wyposażeniem.
Opel nówka sztuka, BMW mpakiet, roczne ale w pięknym kolorze estoril.

#samochody #motoryzacja #opel #bmw #insignia #x1

Co bys wybrał patrząc na wyposażenie, wygląd itd

  • BMW X1 40.8% (1211)
  • Opel Insignia 59.2% (1758)

Oddanych głosów: 2969

  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: Serce mówi Insignia (nie jestem przekonany do SUV-ów, zwłaszcza tych najmniejszych modeli), ale rozum mówi BMW - nieco większy i bardziej praktyczny bagażnik (pod tym względem SUV-y są nieco podobne do kombi czy minivanów). Zaś gdybym miał decydować się na BMW za taką kasę, to nie celowałbym w X1, tylko albo w trójkę z salonu, albo w używaną piątkę.

  • Odpowiedz
  • 1
@Oskarek89 jak byłem w salonie bmw ze swoją 10-letnia 5 bo okazało się, że ten rocznik mógł mieć wadliwe połączenie akumulatora i coś tam nie tak z uchwytami żarówek w tylnej lampie, to zaproponowali coś do picia, darmowe mycie +odkurzanie i całość zajęła kilka godzin. Podejście jak do klienta marki. No ale ja po lewej stronie jeżdżę to może tutaj jest trochę inaczej. Miałem kilka samochodów ale bmw jest moim faworytem,
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Bierz BMW, całkiem spoko konfiguracja i świetny kolor, najwieksza utrata wartości już za nim. Wygląda milion razy lepiej, zupełnie inna klasa, kupisz raz i już nie będziesz chciał innej marki. Nie słuchaj januszów, oba są nowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskarek89 @Oskarek89 jak byłem w salonie bmw ze swoją 10-letnia 5 bo okazało się, że ten rocznik mógł mieć wadliwe połączenie akumulatora i coś tam nie tak z uchwytami żarówek w tylnej lampie, to zaproponowali coś do picia, darmowe mycie +odkurzanie i całość zajęła kilka godzin. Podejście jak do klienta marki. No ale ja po lewej stronie jeżdżę to może tutaj jest trochę inaczej. Miałem kilka samochodów ale bmw jest
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Nie pytaj się wykopków co im się podoba, tylko zapytaj o to sam siebie i pomyśl jak z samochodu będziesz korzystał. SUV przy dziecku i dla żony, to całkiem niezły pomysł, ale ja bym w X1 nie szedł, bo jakość wnętrza rozczarowuje za te pieniądze.
Z ciekawych SUVów/crossoverów to przychodzą mi do głowy:
- Mercedes GLA (teraz powinieneś mieć na niego dobre rabaty, bo niedługo nowa generacja)
- Audi Q2 (mały, ale świetna jakość wykonania i ekonomia)
- Skoda Karoq (jeżeli oczekujesz po prostu samochodu, to będzie ok)
- Volkswagen T-Roc
  • Odpowiedz
@Oskarek89 jako były kierowca wypożyczalni samochodów, wybrałbym Insignie, najnowsza nie jeździłem, ale poprzednia była ciężkim krowskiem z mnóstwem przycisków wewnątrz, obie kwestę poprawili, bo poza tymi rzeczami świetnie mi się nią jeździło
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskarek89, doskonale Cię rozumiem, ja na jesieni kupowałem samochód z salonu (25 lat wtedy miałem) w kwocie mniej więcej 100k na osobę prywatną to koleś w salonie, w którym byłem już umówiony na jazdę próbną spytał mnie, czy wiem, ile to kosztuje i czy serio chcę kupić, czy jaja sobie robię i chcę tylko pojeździć, także tego xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Oskarek89 no jak 200k jak po rabacie Ci napisałem w komentarzu 155 600
Edit:
Chce Ci wyperswadować te u----i bo nowe u mnie jest tylko 3% drożej i leasing masz lepszy
  • Odpowiedz