Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień w salonach XD
Nie wiem czy nie wyglądam za poważnie XD czy powinienem wyglądać jak stary gruby janusz i ubrać się w garniak ale czuć taką pogardę pracowników XD że ktoś taki jak ja śmiał wejść do ich salonu XD
Specjalnie Yarisa parkowałem 100m od salonu by nie zobaczyli czym przyjechałem ale i tak nie dało się ukryć że przesiaduje z wami tutaj XD
W #volvo byliśmy zobaczyć #xc40. Fajne autko ale najwcześniej dostępne sierpień/wrzesień bo nie ma gotowych, wieksze niz myślałem. Bagażnik trochę mały ale podobało mi się. Niby oferują od 129k ale z 200k trzeba wydać więc odpada.
Szczerze powiem tak poważnie to nas potraktowano w 1-2 salonach XD w BMW (super) i w Oplu (dobrze) i właśnie te 2 auta na ten moment wybraliśmy do zastanowienia się. W komentarzach wrzucę zdjęcia z wyposażeniem.
Opel nówka sztuka, BMW mpakiet, roczne ale w pięknym kolorze estoril.

#samochody #motoryzacja #opel #bmw #insignia #x1

Co bys wybrał patrząc na wyposażenie, wygląd itd

  • BMW X1 40.8% (1211)
  • Opel Insignia 59.2% (1758)

Oddanych głosów: 2969

  • 197
@Oskarek89: moi rodzice mieli problem z kupnem auta w podobny sposób. Chcieli Q5, więc objazdówka po salonach w trójmieście. Nie chcieli zamawiać, tylko widzieli auto, mówią bierzemy. 3 salony z rzędu odmówiły, bo tylko za zamówienie. Wjechali do kolejnego to gościu mówi, spisujmy umowę, wszystkie papiery do blach, dzisiaj możecie go zabierać. Jak nie dacie rady zarejstrować to do 30km Wam lawetę załatwie. Jest różnica?

A pomijam fakt, że rodzice styrani
@Oskarek89: był moment w moim życiu około 24 roku życia, że całkiem realnie myślałem o nowym audi a6, co prawda jakiejś bieda wersji, ale z salonu. Jak pojechałem do tegoż salonu to mnie po prostu zlano. Nie wiedziałem nic o Audi poza tym, że mi się podoba A6. Pani na recepcji nawet mnie nie skierowała do sprzedawcy, a o katalog musiałem się dopraszać. Podjechałem starą hondą civic, z wyglądu nie byłem
@mojemacki: Czytałem wywiad z prezesem pierwszych salonów BMW w Warszawie co helikopterem do klientów leciał xD
Mówił o gościu ubranym jak wsiur który oglądał auta. Sprzedawcy chcieli zakpić i zaproponowali mu 7 gdzie tylko lodówki brakowało xD Kazał przygotować ją na za dwa dni, a potem jeszcze kupił kilka takich samych. Na prywatnej rozmowie powiedział, że jest królem melioracji na południu i lubi polować. To prezes dorzucił mu gumową podkładkę do