Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień w salonach XD
Nie wiem czy nie wyglądam za poważnie XD czy powinienem wyglądać jak stary gruby janusz i ubrać się w garniak ale czuć taką pogardę pracowników XD że ktoś taki jak ja śmiał wejść do ich salonu XD
Specjalnie Yarisa parkowałem 100m od salonu by nie zobaczyli czym przyjechałem ale i tak nie dało się ukryć że przesiaduje z wami tutaj XD
W #volvo byliśmy zobaczyć #xc40. Fajne autko ale najwcześniej dostępne sierpień/wrzesień bo nie ma gotowych, wieksze niz myślałem. Bagażnik trochę mały ale podobało mi się. Niby oferują od 129k ale z 200k trzeba wydać więc odpada.
Szczerze powiem tak poważnie to nas potraktowano w 1-2 salonach XD w BMW (super) i w Oplu (dobrze) i właśnie te 2 auta na ten moment wybraliśmy do zastanowienia się. W komentarzach wrzucę zdjęcia z wyposażeniem.
Opel nówka sztuka, BMW mpakiet, roczne ale w pięknym kolorze estoril.

#samochody #motoryzacja #opel #bmw #insignia #x1

Co bys wybrał patrząc na wyposażenie, wygląd itd

  • BMW X1 40.8% (1211)
  • Opel Insignia 59.2% (1758)

Oddanych głosów: 2969

  • 197
  • Odpowiedz
@Oskarek89: jak kupowałem auto(27 lat wtedy) to też czułem olewanie i traktowanie z góry a celowalem w segment Bmw 3/audi a4/ Mercedes c. I dopiero na drugim spotkaniu z każdym agentem jak widzieli że serio jestem zainteresowany to wtedy było widać zaangażowanie
  • Odpowiedz
@Oskarek89 bmw x1 już dłuższy czas za mną chodzi, a insignia mimo nowego wyglądu generacji, jakoś się przejadła.

Wspominam salon hyuindaia, jak gdy interesowałem się tucsonem.
Wszedłem z ojcem, ubrani roboczo, bo chcieliśmy tylko zajrzeć jak się prezentuje. Wcześniej już przygotowywali oferty itd.
A patrzyli na nas jakbyśmy mieli coś stamtąd zajumac, z takim wyrzutem, że mieliśmy czelność tam wejść i zapytać o cokolwiek i najlepiej idźcie sobie biedaki.

O co chodzi?
  • Odpowiedz
  • 421
@Panpieniedzminiesra kumpel kiedyś widział w salonie akcje. Wszedł chłop, jakby prosto z pola. Do kaloszy centralnie słoma przyczepiona. W ręku siata z biedry. Zaczął chodzić między autami, sprzedawcy go równo zlali. Ten pochodził, pochodzil, nagle stanął przed jednym z droższych Mercedesów i woła, że kupuje tego. Podszedł sprzedawca i pyta, że to ponad 150 tysięcy a koleś, że wie i wyciąga kasę z siaty
  • Odpowiedz
@Oskarek89 też parę mies temu szukałem fury w dodatku leasing na firmę. szukałem czegoś sportowego do 150k i padło na cupre w sumie tylko w seacie potraktowali mnie poważnie byłem np. W Renault i tam to nawet facet do mnie nie od dzwonił jak chciałem się umówić na jazdę próbną. 24 lata here
  • Odpowiedz