Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień w salonach XD
Nie wiem czy nie wyglądam za poważnie XD czy powinienem wyglądać jak stary gruby janusz i ubrać się w garniak ale czuć taką pogardę pracowników XD że ktoś taki jak ja śmiał wejść do ich salonu XD
Specjalnie Yarisa parkowałem 100m od salonu by nie zobaczyli czym przyjechałem ale i tak nie dało się ukryć że przesiaduje z wami tutaj XD
W #volvo byliśmy zobaczyć #xc40. Fajne autko ale najwcześniej dostępne sierpień/wrzesień bo nie ma gotowych, wieksze niz myślałem. Bagażnik trochę mały ale podobało mi się. Niby oferują od 129k ale z 200k trzeba wydać więc odpada.
Szczerze powiem tak poważnie to nas potraktowano w 1-2 salonach XD w BMW (super) i w Oplu (dobrze) i właśnie te 2 auta na ten moment wybraliśmy do zastanowienia się. W komentarzach wrzucę zdjęcia z wyposażeniem.
Opel nówka sztuka, BMW mpakiet, roczne ale w pięknym kolorze estoril.

#samochody #motoryzacja #opel #bmw #insignia #x1

Co bys wybrał patrząc na wyposażenie, wygląd itd

  • BMW X1 40.8% (1211)
  • Opel Insignia 59.2% (1758)

Oddanych głosów: 2969

  • 197
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ojciec kumpla jest weterynarzem na wsi.
Prosto z pracy - czyli z pola pojechał do salonu samochodowego.
W jednym potraktowali go jak janusza nosacza, w drugim jak klienta i tam wziął dla synów 2 samochody, za gotówkę. #truestory
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ja bym bardziej zadowolony był z X1, tymbardziej przy dziecku nada się jako praktyczniejszy wóz


pozdrowienia dla Żonki
@snowek1337 x1 praktycznieksze przy rodzinie? No nie zartuj. To ze ma zwiekszony przeswit to nie znaczy ze to rodzinne auto. Tu nawet nie ma co porownywac bo Insignia to auto ktore ma prawie 5 metrow dlugosci a x1 to crossover(4.4m) i to wcale nie najwoekszy w swojej klasie
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Insignia dużo ładniejsza, ale 2 znajomych ma ten pierwszy model, ale po lifcie i oba to #!$%@? tragedia. Skrzynie automatyczne ślizgają sie, naprawa 6 tysi, gwarancja na rok i brak pewności, że będzie dobrze bo wadliwa konstrukcja jest wystawiana w miejsce #!$%@? wadliwej konstrukcji
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Taka mała uwaga - do Insigni ciężko dobrać fotelik samochodowy na bazie, bo ma głęboko isofixa i długie pochylone kanapy. Także jak będziesz kupował fotelik z bazą to koniecznie przymierz do samochodu. U mnie sprzedawca był załamany jak usłyszał o Insigni a specjalnie w ciąży zmienialismy auto na takie z isofixem.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Sprzedaję BMW, a w domu jeździ nowa Insignia. Zupełnie inne samochody. X1 jest twardsze i głośniejsze, Insignia wydaje mi się cichsza i bardziej komfortowa (miękka). Pod względem wykonania X1 ma trochę lepsze materiały. Dla żony do jazdy po mieście raczej X1, dla faceta Insignia.
  • Odpowiedz
@Oskarek89 w BMW nie byłem ale ze wszystkich salonów z którymi miałem okazję być(wszystko oprócz premium) to VW jest najlepsza obsługa. Mają ostre ciśnienie bo po spotkaniu dzwonią z centrali i pytają się czy byłem zadowolony.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: podobne doświadczenie. W Hyundai, Kia, Nissan, kompletna zlewka, Opel Dixi-car tak samo. W Opel auto żoliborz już lepiej i właśnie tam kupiłem samochód. Ewidentnie wygląd ma dla nich znacznie, trzeba chyba w garniturze przychodzić do jaśnie panów.
@mojemacki: Urban legeng, słyszałem wersję z Mercedesem i Nissan patrol.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: zagłosowałem na insignię żeby trollnąć ale nie bierz tego auta, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że masz 170 cm wzrostu to tak

i dołączam się do pytania co ty robisz że ledwo złomujesz jeden samochód z salonu a już chcesz drugi i to markę premium, a pół dnia spędzasz na wykopie xD
  • Odpowiedz