Wpis z mikrobloga

@Smutas: Właśnie problem w tym, że nie potrafię. Nie potrafię jej odmówić, nie potrafię zerwać z nią kontaktu bo cały czas robię sobię nadzieję, mimo tego, że wiem, że nic z tego nie będzie :/
  • Odpowiedz
@Smutas: Po pierwsze, wiem, że nie jestem w jej typie z wyglądu (kolor włosów itd), po drugie mam sporą nadwagę (prawie 30 kilo, oczywiście zacząłem już cwiczyć i przeszedłem na diete), a po trzecie ostatnio zaczęła "oziębiać" naszą relację :/
  • Odpowiedz
@nerfipro174: Wygląda to na przypadek beta-orbitera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu przełam się by zerwać z nią kontakt, inaczej zawsze będziesz robić sobie nadzieję. Albo wymuś na niej konfrontację, żeby ona cię odrzuciła, wtedy przynajmniej nie będziesz się łudzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@nerfipro174 na pewno nie szukaj problemow, które stoją Ci na drodze do niej. Włosy no bez przesady to nie problem btw możesz przefarbować. Waga ? No cwiczysz. A co do relacji raz mówisz że nie potrafisz jej odmówić a teraz oziembia wasza znajomość ? Szukaj rozwiązań a nie problemów
  • Odpowiedz
@Smutas Z tym oziębia to nie do końca o to mi chodziło, dalej często ze sobą piszemy, czasem gdzieś się spotykamy, i jest bardzo miło, problem w tym, że ona jakby to powiedzieć... Wcześniej często pytała co tam u mnie, pytała jak mi poszedł jakiś sprawdzian, ogólnie interesowała się mną, teraz robi to zdecydowanie rzadziej. Możliwe, że przesadzam, ale w sumie to już sam nie wiem, czy ja chcę zrywać ten
  • Odpowiedz
  • 0
@nerfipro174 musisz moim zdaniem z góry założyć że nic nie masz. Nic Ci się nie należy i nic nie zakladac. Takim podejściem możesz tylko zyskac. Tzn pozytywnie się zaskoczyc. Potem rób swoje. Cwiczenis, dbanie o siebie, rozwój itp. i wtedy coś można dzialac.
  • Odpowiedz
  • 0
@nerfipro174 spróbuj ją trochę wuczuc. Jak różowa jest ładna to nie tylko ty do niej podbijasz. Może skupiła swoje zainteresowanie na innym mirku a ty poszedłeś do lamusa.
  • Odpowiedz
@Smutas To akurat raczej nie, ostatnio mówiła mi, że jestem jedynym facetem z którym się zadaje i któremu tak bardzo ufa, zresztą z tego co wiem kontakty z facetami nigdy nie przychodziły jej łatwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@nerfipro174 np na imprezie może ja jakoś wyczaisz jak bedzie jakaś okazja . Wiesz laski to głównie emocje. Jak jej nie dajesz dobrych emocji to lipa. A na imprezie to czaisz że zabawa i alkohol plus jakaś iskra i może ogarniesz temat
  • Odpowiedz