Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bycie suchoklatesem o delikatnej urodzie to wiekszy przegryw niz bycie grubasem. Grubasy czesto nazywane sa "misiami", mozna sie do nich przytulic bedac dziewczyna i jak ktos jest gruby to nikt nikomu tego nie wytyka. A jak sie jest suchoklatesem z drobnymi koscmi?

hurr durr ty taki chudy jestes

haha chudy jak szkapa

przeciez ty wazysz mniej ode mnie (z usts dziewczyny)


Mam 23 lata i w zdjeciu powiazanym jest moja reka. Specjalnie ja dalem z takiego ujecia by pokazac jakim gownem genetycznym jestem. W cholere dlugie rece i chudy jak szkapa ale mimo to na brzuchu i cyckach mam tluszcz. Od 6 miesiecy chodze na silownie, 2 miechy robilem z trenerem zeby pokazal mi cwiczenia (fbw), rozpisal mi diete i robie niby mase ale nie widze rezultatow zadnych i jedynie czuje jak brzuch mi sie powieksza z cyckami chociaz waga niby 3kg do gory poszla. Mam 187 wzrostu i waze 72kg. Najwiekszy kompleks mam z moim nadgarstkiem i przedramionami bo nie dosc ze blady jestem z natury (nie moge sie opalic bo robie sie zaraz czerwony, skora mi schodzi a potem znowu wraca biel), to jeszcze nie mam mocnego owlosienia i na dodatek mam nienaturalnie chude i dlugie rece.

#gorzkiezale #feels #mikrokoksy #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Bycie suchoklatesem o delikatnej ur...
źródło: comment_Gxhw7yIqr6FfkctgI6659gRT6OgQXJBp.jpg
  • 146
Gościu ma syf na biurku i na wykopie już wiadomo, że leń. Mój kumpel też był suchoklatesem w technikum. Ćwiczy już od paru lat i wygląda zajebiście. Dodam, że zawsze jak u niego byłem miał syf w pokoju (i pewnie ma dalej), co jakoś nie miało wpływu na jego treningi kilka razy w tygodniu, ani na jego bardzo aktywny tryb życia. Jak można obiektywnie ocenić człowieka po paru linijkach tekstu i jednym
Stulejusz Minor: Musisz znaleźć w sobie jakieś zalety, przecież nie jest tak, że taka gruźlicza budowa ciała nie ma plusów. Na przyklad w baloniarstwie twój niewielki ciężar mógłby byc atutem, chuderlawe dlonie doskonale nadają się do fistingu, mogłbyś zarabiac na życie jako krzyżowany Chrystus podczas uroczystości Wielkopiątkowych na Filipinach - przecież grubas się nie nadaje, jest niefotogeniczny i oberwie gwoździe. Jest naprawdę milion możliwości, pozytywne myślenie to podstawa!( ͡º ͜
@AnonimoweMirkoWyznania: Za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Daj na luz. Pochodź na tę siłkę dłużej, niż 2 miechy i trzymaj się swojej diety. Efekty będą po pół roku, roku lub jeszcze później, a nie po 2 miechach. Jeśli jesteś suchoklatesem, to pewnie masz dietę rozpisaną tak, żeby trochę przybrać na masie.
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak przez 6 msc systematycznej silki przytyles 3kg, to albo wcale nie bylo systematycznie albo #!$%@? plan albo nie jesz odpowiednio. Genetyka swoja droga, ale jak zaczynasz cwiczyc to progres jest poczatkowo szybki, nawet przy nienajlepszym planie i bez super wyliczonej diety