Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bycie suchoklatesem o delikatnej urodzie to wiekszy przegryw niz bycie grubasem. Grubasy czesto nazywane sa "misiami", mozna sie do nich przytulic bedac dziewczyna i jak ktos jest gruby to nikt nikomu tego nie wytyka. A jak sie jest suchoklatesem z drobnymi koscmi?

hurr durr ty taki chudy jestes

haha chudy jak szkapa

przeciez ty wazysz mniej ode mnie (z usts dziewczyny)


Mam 23 lata i w zdjeciu powiazanym jest moja reka. Specjalnie ja dalem z takiego ujecia by pokazac jakim gownem genetycznym jestem. W cholere dlugie rece i chudy jak szkapa ale mimo to na brzuchu i cyckach mam tluszcz. Od 6 miesiecy chodze na silownie, 2 miechy robilem z trenerem zeby pokazal mi cwiczenia (fbw), rozpisal mi diete i robie niby mase ale nie widze rezultatow zadnych i jedynie czuje jak brzuch mi sie powieksza z cyckami chociaz waga niby 3kg do gory poszla. Mam 187 wzrostu i waze 72kg. Najwiekszy kompleks mam z moim nadgarstkiem i przedramionami bo nie dosc ze blady jestem z natury (nie moge sie opalic bo robie sie zaraz czerwony, skora mi schodzi a potem znowu wraca biel), to jeszcze nie mam mocnego owlosienia i na dodatek mam nienaturalnie chude i dlugie rece.

#gorzkiezale #feels #mikrokoksy #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Bycie suchoklatesem o delikatnej ur...

źródło: comment_Gxhw7yIqr6FfkctgI6659gRT6OgQXJBp.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania
A tam gadasz :)
Jak już ktoś wspomnial nic nie stoi na przeszkodzie abyś się komuś spodobał :)
Mi się spodobała tu jeden"suhoklates" który twierdzi że jest 2/10 więc jak widać zdarzają się takie sytuacje ;)
Mam nadzieję że i ty szybko się komuś spodobasz ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zaczynałem ćwiczyć to ważyłem 68kg przy 182cm, miałem problem podnieść 40kg na klatę, teraz ważę 82 i podnoszę 100 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niecałe 2 lata ćwiczeń, z przerwami, bez wyliczonej diety, trenera. Ćwicz i będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co do opalania, to jeśli już chcesz być opalony to używaj kremu z filtrem. nie spalisz się od razu na czerwono, tylko skóra będzie ciemniejsza. Ewentualnie samoopalacz, kup sobie jakiś krem stopniowo opalający to nie będzie efektu skwarki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wtf? 66-69 (ostatnio chyba było na święta 70) here :) przy również dużym wzroście, dolna granica wagi normalnej (choć raz miałem niedowagę). I jakoś nikt mi w życiu nie wytykał mojej wagi :) ale ja się dobrze czuje mimo pewnych kompleksów ze swoim ciałem no i dobrze wyglądam w rurkach :D (choć to nie mój styl). A no i mogę nawpieprzać się macdonaldów raz na tydzień :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: same here, Mireczku, też zaczynałem od 69 kg, 186 cm, a teraz 88 kg po dwóch latach na siłowni i tkanka tłuszczowa na poziomie 15%, rób wytrwale swoje, krok po kroku, wprowadzaj nowe ćwiczenia, zmieniaj dietę. Ja po kolei wykluczałem napoje gazowane, słodycze, ograniczyłem alkohol, a wprowadzałem zdrowe nawyki żywieniowe.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? kolego! Jeszcze dwa lata temu ważyłem 75kg przy wzroście 188cm. Zacząłem chodzić na siłownie ćwiczyć, a nie siedzieć na telefonie. Efekt? 92kg i tłuszczu mi nie przybyło :) Oczywiście wrzuciłem również bieganie i nawet maraton przebiegłem ;) Koleżanki chwalą, znajomi podziwiają sylwetki i wytrwania. Bierz dupę w krok i nie płacz nad sobą. 6miesięcy to mało, żeby przyszły duże efekty.
  • Odpowiedz