Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bycie suchoklatesem o delikatnej urodzie to wiekszy przegryw niz bycie grubasem. Grubasy czesto nazywane sa "misiami", mozna sie do nich przytulic bedac dziewczyna i jak ktos jest gruby to nikt nikomu tego nie wytyka. A jak sie jest suchoklatesem z drobnymi koscmi?

hurr durr ty taki chudy jestes

haha chudy jak szkapa

przeciez ty wazysz mniej ode mnie (z usts dziewczyny)


Mam 23 lata i w zdjeciu powiazanym jest moja reka. Specjalnie ja dalem z takiego ujecia by pokazac jakim gownem genetycznym jestem. W cholere dlugie rece i chudy jak szkapa ale mimo to na brzuchu i cyckach mam tluszcz. Od 6 miesiecy chodze na silownie, 2 miechy robilem z trenerem zeby pokazal mi cwiczenia (fbw), rozpisal mi diete i robie niby mase ale nie widze rezultatow zadnych i jedynie czuje jak brzuch mi sie powieksza z cyckami chociaz waga niby 3kg do gory poszla. Mam 187 wzrostu i waze 72kg. Najwiekszy kompleks mam z moim nadgarstkiem i przedramionami bo nie dosc ze blady jestem z natury (nie moge sie opalic bo robie sie zaraz czerwony, skora mi schodzi a potem znowu wraca biel), to jeszcze nie mam mocnego owlosienia i na dodatek mam nienaturalnie chude i dlugie rece.

#gorzkiezale #feels #mikrokoksy #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Bycie suchoklatesem o delikatnej ur...
źródło: comment_Gxhw7yIqr6FfkctgI6659gRT6OgQXJBp.jpg
  • 146
@AnonimoweMirkoWyznania Ja w wieku 19 lat - 194cm wzrostu, 80kg wagi, 34cm w łapie. Poszedłem na siłownię i ćwiczę do dzisiaj. Jakoś super nie wyglądam, ale przy tym samym wzroście jest 100kg i 41 w lapie.
6 lat zapieprzania na siłowni. Gdybym trzymał diete i liczył kalorie to efekty byłyby 3 razy większe. Ale mimo to zapieprzam na siłowni ciężko non stop. Więc proszę nie żal się jaki to Ty chudy i
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam 176cm i ważę 73kg. Nie widzę powodu, aby się użalać. Generalnie unikam siłowni, bo nie chcę mieć mięśni ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam trochę w łapach, ale to od różnych prac na działce. Bycie "suchoklatesem" mi się podoba, bo wyglądam szczupło i schludnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz zacząć żreć. Nie jeść, tylko żreć, żeby przełamać swój szybki metabolizm. Byłem kiedyś maksymalny szczypior i ważyłem 55 kg przy 172 cm wzrostu. Jak się ogarnąłem, to dobiłem do 70 kg spokojnie. Ale do tego trzeba przestać jęczeć i zacząć jeść i ćwiczyć.
@AnonimoweMirkoWyznania to wyobraz to sobie tak.
Grubas, zeby zrobic forme bez wspomagania, musi wykonac heroiczna prace. Grubas, zeby zrobic forme na anabolikach, musi wykonac heroiczna prace, albo zostac wielkim potworem, co tez nie jest zle, ale raczej malo kobitek lubi facetow o posturze grubego strongmana.
Natomiast taki chuderlak jak Ty, na sucho rowniez musi poswiecic zycie, zeby dobrze wygladac. Natomiast na sterydach... Wystarczy ze bedziesz bil, cwiczyl i jadl jadl jadl, a
@AnonimoweMirkoWyznania Durniu, ja mam 190 cm i ważę 64kg, z ryja taki se, przyszły przegryw bo leniwa szmata ze mnie a dorwałem taką piękność że już od 6 miesięcy nie mogę uwierzyć że mi się udało. Kasy też nie mam, ale nadrabiam gustem muzycznym lepszym od każdego z was, podobnie z poczuciem humoru. Więc git gud albo sznur.
@AnonimoweMirkoWyznania: ogarnij dietę lepiej, pewnie masz za mało kcal. Do tego na początek jakieś odżyweczki typu gainer, kreatyna i ciężkie #!$%@? na treningu i będzie szło. Potem kuracja testosteronem i innymi zabawkami (minimum po 2 latach) i będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)