Wpis z mikrobloga

https://www.drm-modding-team.com

MOD DRM DLA AC!

Nie było lepszego moda na rf1, jak DRM. Wspaniały klimat, wspaniałe samochody i wspaniałe wspomnienia. Z pluginem realfeel, który w DRM 2.0 był dodany standardowo do moda, człowiek miał frajdy na wiadra albo nawet i wanny. Samochody bez ABS i kontroli trakcji, z wielkimi mocami na tylne koła... To nie mogło się skończyć dobrze, a jednak człowiek upalał z coraz większą radością. Do dzisiaj, gdy słyszę fleetwod mac "go your own way", mam przed oczami BMW M1 Procar i Nordschleife. "Loving you Isn't the right thing to do "

Zastanawia mnie, jak ludzie, którzy jeżdżą tymi GT3 bez duszy na wspomaganiu z wywalonym aero w kosmos, poradziliby sobie z DRM. Jak szybko stwierdzonoby, że tym się nie da jeździć i ten mod to jest kupa (bo tylko prawilne DLC!)...

Ciekawe, ile duszy zostało z tamtego moda w AC.
#assettocorsa #rfactor2 (bo tagu rf1 nie ma ;) ) #acleague
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@retsam84: kij z tym, że wiele osób na discordzie się cieszy i czekają na tego moda. I tak musiałeś jak idiota napisać, że na pewno większość by miała ból d--y bo jeżdżą GT3.
O super, post o modzie, dam plusa bo mod fajnie się zapowiada. A nie, kolejny idiota z kijem w dupie
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie, jak ludzie, którzy jeżdżą tymi GT3 bez duszy na wspomaganiu z wywalonym aero w kosmos, poradziliby sobie z DRM. Jak szybko stwierdzonoby, że tym się nie da jeździć i ten mod to jest kupa (bo tylko prawilne DLC!)...


@retsam84: serio? Nie wiem po co czepiasz się ludzi jeżdżących GT3...
  • Odpowiedz
@aderonis: @Karbon315: to nie ból d--y o GT3, a o jedyną i słuszną linię - tylko DLC, bo jak coś jest spoza AC, to musi być słabe - a jak jeszcze nie daj boże trzeba zapłacić... Co to ma wspólnego z kijem w dupie? Nie wiem...
  • Odpowiedz
@retsam84 Nie każdy zjadł zęby na simracingu, w lidze mamy dużo osób początkujących, GT3 jest bardzo fajne do ogarniania jak zaczynasz. Druga strona medalu taka, że wielu ogarniętych nie będzie miało problemu z pocisnieciem Ciebie tymi DRMowskimi autkami. Eh wyszła z Ciebie typowa frustracja starego użytkownika SRPL, bardzo podobnie jak kiedyś Adakar tutaj ;)
  • Odpowiedz
@ACLeague: nie było takiego zamiaru, ale widać, że masz sznikuś odbyt wyczulony na słowa krytyki. No cóż... przyszedłeś robić gównoburzę, to tam są drzwi ->
  • Odpowiedz
@aderonis: serio - wybitny okaz buraka z ciebie. Ja widzę, że normalnie nie dociera...
@acleague ja cię proszę... jest kilka przyczyn, ale żadna z nich nie wiąże się ze słabymi wynikami... i dobrze o tym wiesz, bo byś musiał być ślepy na staty.
  • Odpowiedz
@ACLeague: to chyba jego JEDYNA normalna wypowiedź ;) nie dziwię się, że utknęła w pamięci :D

Ja nie mam nic do TC I ABS. Zastanawiam się tylko, jak sobie da radę ta grupka, która świruje pawiana na torze z pomocami przy hotlapowaniu a przy jeździe obok zaczynają panikować.

Druga grupa to osoby, które plują na mody spoza DLC. no i ych to w sumie chciałbym
  • Odpowiedz