Wpis z mikrobloga

@Smule: wtedy nie pisałem o absolutnym tylko o tym, że urośnie w longtermie, a teraz uważam, że formuje się włąśnie ostateczny dołek i co więcej będzie to dziś lub jutro, co do ceny to nie umiem określać przy jakij cenie jest szczyt czy dołek ale za to czasowo bardzo dobrze mis siada, i już na początku marca wiedziałem, że dołek absolutny będzie w pierwszej połowie kwietnia, czym bliżej tym więcej danych
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Spoko Janusz tylko jak Twoja prognoza się znowu nie sprawdzi to nie pisz parę dni później tego samego. Piszesz o wielkich wzrostach od $9000 a jaka cena jest teraz to chyba każdy widzi. Nie wiem czy trollujesz czy tak na serio grasz pod to co piszesz, ale jeśli na serio to musisz ostatnio tracić sporo kasy.
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: chłopie, nic do ciebie nie mam, każdy może spekulować, podejmować dobre lub złe decyzje itd itp, ale ogarnij się i przestań wypisywać brednie bo piszesz ciągle coś co się nie sprawdza, wybije oczywiście do góry nie wiadomo na jakim poziomie, i pewnie napiszesz to samo za tydzień,dwa,miesiąc czy pół roku, i będzie to twoja pierwsza spekulacja która się sprawdzi, na 100 błędnych, ale nie o to w tym chodzi
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Chcesz to kupuj, nie moja kasa to nie moja sprawa, ja nie stracę. Ale nie naganiaj, gdy rynek po raz setny pokazuje Ci, że się mylisz. Wielkie wzrosty miały być najpierw przy 9000, potem 8500, poniżej 8000 też miało nie spaść, spadek poniżej 7300 był według Ciebie mało prawdopodobny (ale pisałeś że jeśli to tylko na moment), szóstki z przodu też miało nie być, a jak już się pojawiła to
S.....e - @JanuszBizn3su: Chcesz to kupuj, nie moja kasa to nie moja sprawa, ja nie s...

źródło: comment_1HwjAh7lxhnML2NeD1WbZ7LfVvD5lRbL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Smule: w perspektywie czasu przy spadku z 20k nie powinienem tak precyzyjnie określać ceny z takim wyprzedzeniem, ale z drugiej strony spadamy od ponad 4 miesięcy a ja od 3 tygodni piszę, że wkrótce wzrosty, teraz w ciągu najbliższych kilkunastu dni będziesz mógł zweryfikować to co napisałem
  • Odpowiedz