Wpis z mikrobloga

@skitteles: wg mnie to przez zbyt łagodne Polskie przepisy. Np w UK jeżeli kierowca szuka pracy pracodawca może go sprawdzić ile przez ostatnie 5 lat miał stłuczek, punktów karnych a jeżeli będzie miał powyżej 6 punktów(z dostępnych 12) to prawe nigdzie pracy nie znajdzie bo firma będzie miała przez niego większe ubezpieczenie na samochód. Dlatego w UK zawodowi kierowcy to najspokojniejszy gatunek na drogach. w przeciwieństwie do Polski.
zawodowy kierowca tira to największy rak jaki można spotkać na drodze. Idioci myślący, że jak zdali prawko C+E to jakby zrobili doktorat albo przynajmniej magistra. A większość z nich to patologia bez szkoły


@skitteles potwierdzam. Zrobilem magistra z historii i od roku jezdze na tirach. Zrobienie prawka na C+E bylo trudniejsze :)

Zarzuć tył swojego prawka, chcę zobaczyć co tam masz oprócz zwykłego bieda B
Kiedys byłem na grupie kierowcy ciężarówek i wlasnie tam udostępnił ktoś artykuł, ze lekarz ma najodpowiedzialniejsza prace, a mało zarabia. No i co tam sie działo, takie 50 letnie wasacze od najgorszych wyzywali tych lekarzy i w ogole każdego kto miał inne zdanie niż to, ze to kierowcy maja trudna i odpowiedzialna prace, bo lekarz to sobie do domu wroci, a na dyżurze śpi, a oni jeżdżą całe dnie i noce.