Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sadko: po polsce jezdza glowni wschodni kierowcy, w tym tkwi problem. Debili tu moze wielu nie ma, ale kultury jazdy u duzych tez nie uswiadczysz. Tak samo jak u nas wyjezdzaja tuz pod osobowki, zeby wyprzedzic drugiego. Wyprzedzaja na zakach pod gorke i puchna. Wyprzedzaja z prawej strony. Moznaby mnozyc.
dobrze, ze skonczylaś szkole i jesteś mądra i taka rozwojowa. Jeszcze powiedz, że miałaś sponsoring od starych i kończysz.zarządzanie xd


@zortabla_rt: skonczyłam konkretny zawód. za granicą a nie w polsce wiec mialam ciut pod górkę ze wzgledu na jezyk. pracuje w zawodzie "kreatywnym" i jestem jako tako samodzielna. mam wlasna firme i zaczełam od kompletnego zera. rodzice mi nic nie pomogli a wrecz przeciwnie... musze im ciagle pomagac ( ͡°
@peszmerd: z tym wpychaniem sie i ciaglym wyprzedzaniem w polsce to w ogóle jakis absurd jest. To chyba pozostałość po staniu w kolejkach w prlu żeby za wszeklą cenę być przed tym co jedzie przede mną. co to za różnica czy jedzie za mna czy 20 metwór calej przed emna?