Wpis z mikrobloga

nie dziwie sie, ze musiales isc na tiry :) zrobic magistra z historii to jak przegrac z rakiem xD


@skitteles nie musialem, tylko chciałem bo nauczanie w szkole jednak mi się nie podobało. Ale co moze o tym wiedzieć dziewczynka która nawet z nauką języka obcego miała problemy XD
@skitteles:

zawodowy kierowca tira to największy rak jaki można spotkać na drodze.

Zgadzam się w całej rozciągłości wypowiedzi- z jedną tylko uwagą: nie na drodze, ale w ogóle xD
@GiuseppeCalabrese:

Zarzuć tył swojego prawka, chcę zobaczyć co tam masz oprócz zwykłego bieda B

UUUUUuuuu ktoś tu ma uprawnienia do jeżdżenia POWAŻNYM powtarzam POWAŻNYM sprzętem!
Ach, chciałbym tak zrobić kiedyś te C+E+D+K+M+XYZ, i tak pojechać tym 40-to tonowym potworem w trasę...
skonczyłam konkretny zawód. za granicą a nie w polsce wiec mialam ciut pod górkę ze wzgledu na jezyk. pracuje w zawodzie "kreatywnym" i jestem jako tako samodzielna.


@skitteles wklejanie zdjęć ze stocka w gotowe szablony to jeszcze nie kreatywność
( )
@PrivateRyan napisałem w ten sposób w odpowiedzi na lekceważący ton jej wypowiedzi, bo zdanie prawka w Polsce wcale nie jest łatwe i kosztuje kupę kasy.

Nie każdy też kierowca tira sypia w kabinie i rucha baby leśne. Ja mam własną działalność i już sobie wolę przespać się w normalnym hotelu z posiłkiem na fakturę niż koczować gdzieś w polu. Ale dla wielu idiotów takich jak @skitteles którzy skonczyli szkoły za granicą POWTARZAM
@kcitsidalv: kierowca tira to ta sama bieda umysłowa co taksówkarz. Dyskusje na CB bywają ciekawe, co drugi to uważa właśnie że gdyby nie on to by chlebka nie było w piekarniach - no #!$%@? charytatywnie jeździ, taka jego praca. Wyprzedza na autostradzie 5 min, żeby z tym samym gościem spotkać się na bramce; 50 m przed tobą nagle wyjeżdza na lewy i wiele wiele innych.
@GiuseppeCalabrese A gdzie napisałam że miałam problemy... nauka języka zawodowego to jednak coś więcej niż twoje b1 z angielskiego... I nikt nie napisał że jest #!$%@? z językiem. Po prostu jak przyjechałam do Niemiec to miałam ciut trudniej ;))
No nieważne. Widzę że boli dupka itd
Zostałem zawodowym kierowcą, żeby poprawić swoje warunki finansowe, został mi ostatni rok studiów ;) Powiem Wam, że kiedyś myślałem, że to tylko głupie gadanie. Ale ludzie których spotykam mądrością nie grzeszą w połowie przypadków :D Co drugi kierowca jest zje...ny. Ale o dziwo dotyczy to przeważnie "starych wyjadaczy". Serio. Chłopy ze wsi uciekali i na kunie. Pozdrawiam cieplutko wszystkich normalnych kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakostobedzie: Ja CB mam, ale nie wiem po co, ani razu nie włączone. Swój rozum mam i nie muszę mieć informacji o misiach, krokodylkach, panienkach na trasie ani innych #!$%@?. Co do wyprzedzania to jeszcze mi się nie zdarzyło żeby trwało więcej niż 40sekund, a gdy ktoś próbuje mnie wyprzedzać to z uprzejmości zrzucam kilka oczek. Są kierowcy i siofery ( ͡° ͜ʖ ͡°)