Wpis z mikrobloga

@kcitsidalv: kuwa szmociosze wezmę l4 zamknę mojego Dafa na 4 spusty żeby żadnego ukrola na zastępstwo nie ściągnęli i zobaczycie jak gruz będziecie jeść a nie świeże wędliny
ten wasz doktorek w dupę niech was jeszcze pocałuje
  • Odpowiedz
@kcitsidalv: JPRDL, kiedy myślę już, że widziałem najbardziej rakotwórcze memy tirowców o tym jacy to są "ważni" i "twardzi", zawsze pod tym tagiem znajdzie się coś jeszcze bardziej rakowego! xD
  • Odpowiedz
@kcitsidalv: K---a, dajcie tym kierowcom tira żyć. Bez przesady. Z komentarzy wnioskuje że to jakaś grupa podludzi. Taki mem na upartego można stworzyć o każdym zawodzie. Przykładowo o nauczycielkach i o ich wielkim mniemaniu o sobie i swojej pracy.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: no nie bardzo. Chodzi o sytuacje taką, że masz jedną szkołę i jedną firmę transportową. Jeśli nauczyciel pójdzie na zwolnienie 3 miesięczne to dzieci tracą 3 miesiące nauki bo prawie niemożliwe jest znalezienie zastępstwa w środku roku, na dodatek z odpowiadającymi uprawnieniami, w tej samej szkole to w ogóle abstrakcja. Jak kierowca tira idzie na 3 miesięczne zwolnienie to sklep nie traci 3 miesięcy dostaw bo łatwo przeorganizować pracę
  • Odpowiedz
Wszystko spoko, rozumiem n-----------e się z tej grupy, która uważa się za bóg wie kogo za fajera, ale po c--j jedziecie po całości kierowców? Ja robię to z pasji, owszem bez kierowcy nie było by niczego w sklepie, ale tak samo może powiedzieć piekarz, cukiernik, mlynarz czy też spawacz, który pospawal ramę do tego nieszczęsnego żelaza, które jedzie 90 km/h i marnuje minute życia osobówkom ( ͡º ͜ʖ͡º
miro950 - Wszystko spoko, rozumiem n-----------e się z tej grupy, która uważa się za ...

źródło: comment_7arbCHDYKHuo7jIjauwBLYfdjEN2nyb4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz