Wpis z mikrobloga

@fej1

Oczywiście to jej wybór, ale te słowa to czysta hipokryzja. "Jak można dyskryminować kogoś za pochodzenie" / "Tylko nie Polaka" xD


@jak_wdupieweza: Czytałeś w ogóle co pisałem wcześniej, czy używasz słowa rasizm (w wygodnym kontekście) z automatu?

A z czego wyciągam wnioski jak nie z jej wypowiedzi?
@Tajch no cóż ci powiedziała całość?jest wielu bogatych Polaków dla których jej zarobki to jakieś drobne i to kim jest tak samo a na pewno na mnogość adoratorów nie narzeka bo jest szczupła i w miarę ładna,a że jest stara dupa?przecież 25 latek nie będzie się za nią brał nawet bogaty
@MiedzyInnymi: imho to nie manipulacja. Pani nadal wybiera nie-Polaków, gdzie to uzasadnia nieprawdziwym argumentem. Dla niej narodowość JEST jednak kryterium wyboru, a nie NIEZNAJOMOŚĆ jej jako aktorki, jak próbuje to wcisnąć w wywiadzie. Bardziej jej wypowiedź jest manipulacją, a wpis po prostu ją podsumowuje
po prostu uogólniła, biorąc pod uwagę fakt, że jest polską aktorką i raczej tu jest znana. ale wy musicie się #!$%@?ć do szczegółów. będziecie tak długo drążyć, aż przekręcicie pod swoją tezę.


@fej1: pozwolę wkleić swój własny komentarz.
@MiedzyInnymi: Ponieważ gdyby nieznajomość była kryterium wybierania partnera, to by wybierała partnerów, którzy by jej nie znali - niezależnie od narodowości (w tym również Polaków). A ona wybiera partnerów o innej narodowości - to jest jej główne kryterium (byle nie Polak, cytując, a nawet tam stwierdza, że może być Francuz czy Amerykanin :D)
po prostu uogólniła, biorąc pod uwagę fakt, że jest polską aktorką i raczej tu jest znana. ale wy musicie się #!$%@?ć do szczegółów. będziecie tak długo drążyć, aż przekręcicie pod swoją tezę


@jak_wdupieweza: No ale jej ogólnik wprost przeczy jej poprzedniemu ogólnikowi (narodowość nie ma znaczenia). Jak #!$%@? tutaj drążyć cokolwiek, jak coś jest wprost sprzeczne? Zastanawiać się nad tym co podmiot liryczny miał na myśli mówiąc sprzeczne zdania?
@jak_wdupieweza: ()

Dobra, widzę że wyznawana ideologia zabetonowała Ci samodzielne rozumowanie i wyciąganie wniosków.

Szkoda czasu na wymianę zdań ze ścianą. Od tego macie siebie nawzajem zacietrzewione lewaki i prawaki.
@johny-kalesonny: jaki podmiot liryczny? ręce opadają jak wy kombinujecie aby wykręcić tezę pod swój światopogląd. z jej wypowiedzi jasno wynika,, że chodzi jej o narodowość jako ludzi którzy ją znają(tak, bo to w polsce jej znana, nie jest gwiazdą międzynarodową). tak samo jakby ewa farna powiedziała, ze nie chce być z żadnym czechem ani polakiem. natomiast pieprzysz o jakiś podmiotach, rozkładasz jej wypowiedź na części pierwsze byleby się #!$%@?ć xD

@
@jak_wdupieweza: Jeszcze raz, ogarnij też ad personam (kim są #!$%@? "wy"?) - a "podmiot liryczny" to była ironia.
Główna teza brzmi "nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy mnie znają i twierdzę, że narodowość nie ma znaczenia", więc:
- wybieram ludzi dowolnej narodowości, którzy mnie nie znają
- wybieram ludzi dowolnej narodowości, tylko nie mojej

Jedno z tych zdań jest sprzeczne z tezą. Spróbuj wskazać które