Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: przeczytaj dwa komentarze wyżej, bo nie chce mi się tłumaczyć od nowa.
''narodowośc która nie ma znaczenia'' - przecież chodziło jej o to, że wszyscy(francuz czy amerykanin) byle nie ktoś kto ją zna (czyli polak)
ale wy to traktujecie strasznie dosłownie
  • Odpowiedz
bo ma prawo nie chcieć być z polakiem. tak samo jak zosia nie chce być z facetem poniżej 180, zuzia z grubasem, czy tomek z blondynką.


@jak_wdupieweza: Oczywiście. Ale wracamy do starego problemu, jak świat. Czyli do tego, co czasami różowe p------ą za głupoty :). Mówiąc np. "bycie Polakiem nie ma znaczenia", czy "bycie facetem poniżej 180cm nie ma znaczenia", czy "bycie grubasem nie ma znaczenia", czy "bycie nie-blondynką nie ma znaczenia".
A jednak:

- umawiam się tylko
  • Odpowiedz
@escapism: co do zatrudnionych - obrazek lewy i środkowy w wydaniu nie powinny się niczym różnić :P

EDIT: oczywiście nie twierdzę że Biali mają monopol na inteligencję, jednak uzdolnionych "biurowo" Białych jest w USA czy Europie jednak w cholerę więcej, niż Murzynów, Azjatów itd.
  • Odpowiedz
Przecież to jest idiotyczne. To, że ktoś jest innej narodowości wcale nie gwarantuje, że nie będzie znał jej jako aktorki. Wiele Polaków nie będzie miało pojęcia kim jest Cielecka


@johny-kalesonny: w życiu k---a nie ma gwarancji. Ale są prawdopodobieństwa i statystyka.

Jak chcę wkładać penisa do waginy to wybieram osoby które wyglądają jak kobiety bo mam największą szansę, że mają w----ę. Może i znajdę sobie kogoś kto wygląda jak facet a ma w----ę, ale to już
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: skąd wiesz, ze to nie było główne kryterium jak powiedziała potem, że szukała nie-Polaka, żeby nie być rozpoznaną.

Czyli mówiąc "szukam niePolaka" nie miała na myśli, że nie chce, żeby to był Polak bo Polacy mają cechy x, y, z, tylko nie-Polak, bo Polacy by mnie znali.

Rasizm czy jakaś ksenofobia wynika z cech danego narodu/grupy a nie, że ktoś sobie powie "nie chce Araba, bo nie lubię ich
  • Odpowiedz
- płeć nie ma znaczenia, w pierwszym przypadku

- narodowość nie ma znaczenia, w drugim przypadku


@johny-kalesonny: jak NIE MA znaczenia? Możesz znaleźć wyjątki, ale po pierwsze ona generalizowała. Mówiąc Polak myślisz o ludziach mieszkających w Polsce, a dopiero na kolejnym miejscu na tych poza. Więc jasne jest, że chodziło jej o ludzi mieszkających w Polsce, gdzie pewnie większość facetów wiedziałaby kim ona jest.

Prosto i sprawnie powiedziała o co
  • Odpowiedz
@iAmTS: Gdyby to było główne kryterium, to by o nim wspomniała na samym początku, prawda? :) Jakby Ciebie zapytali "Ej, jakie lubisz ciasto?" i odpowiedziałbyś "Tylko nie murzynka, lubię marchewkowe i sernika. Ale tylko nie murzynka" i Twoja mama by powiedziała, że "iAmTS jadł tylko słabe murzynki, które robiła babcia", to z tego wynikałoby, że lubisz wszystkie ciasta?

Laska po prostu lubi obcokrajowców, ale jednocześnie wkręca, że narodowość nie ma
  • Odpowiedz