Wpis z mikrobloga

Moja różowa chce jechać w piątek z koleżanką która jest singielką,do miasta oddalonego 100km żeby pójść na impreze techno i wrócić sobie rano.
puscilibyscie swoje różowe 100km do obcego miasta na impreze techno z koleżanką czy zrobilibyście jej mma na twarzy za samą sugestie?
#zwiazki #logikarozowychpaskow

puscilbyscie różową?

  • tak 42.3% (904)
  • nie 57.7% (1235)

Oddanych głosów: 2139

  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wypoknindza123: z jednej strony jeśli znasz swoją różową, ufasz jej, wiesz jak się zachowuje po alkoholu, pod presją podrywu, wiesz że od Ciebie ma zapewnione wszystko, co powinna, dodatkowo znasz jej koleżankę, to "puść". I tak nie masz innego wyboru, bo ona zrobi co zechce, choćby na złość. Z drugiej strony, jak sobie pomyślę, co robiły laski nawet jak jakiś przystojniak dobrze bajerował to głowa mała, a co dopiero ćpuńska
  • Odpowiedz
@Wypoknindza123:
Jeżeli nasz związek byłby bardzo dobry, to nie miałbym podstaw aby przypuszczać, że do czegoś mogłoby dojść. W takim wypadku jak najbardziej bym puścił.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wypoknindza123 co to w ogóle znaczy "puścilibyscie" xD będzie chciała to pojedzie, a tobie c--j do tego, nie jest twoją własnością.

Jak jej nie ufasz to pora się rozstać.
  • Odpowiedz
@mar0uk ja nie muszę się bawić w takie dziecinady, po prostu stwierdziłem, ze ta dyskusja nie miala sensu. Z resztą kim jesteś aby mnie umoralniać i mi mówić czy coś jest dojrzałe czy nie? :D jesteśmy w jakiejś grupie wsparcia czy na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Z tego co mi wiadomo nie jesteś w związku więc o czym my tu dyskutujemy? Każdy ma swoje zdanie, a tak się składa, że moja
  • Odpowiedz
w zyciu nie przyszloby mi do glowy czegos zabronić.

Nie pozwolilbym też aby mnie czegos zabraniala.


@wataha1271: aha, czyli zabroniłbyś jej zabraniać, hipokryto
  • Odpowiedz
masz dużo racji, wszystko zależy od sytuacji

Chyba ze zawsze jak ona wyjeżdża to Ty zdradzasz i teraz masz fazę ze ona zrobi to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@G433N: nigdy nie zrozumiem tego "mówienia". W życiu nigdy się z tym nie spotkałem, a wręcz przeciwnie: najbardziej przejęci tym czy na pewno są uczciwi są ludzie... uczciwi... Czy to uczciwy mechanik, blacharz, sprzedawca - zawsze ci
  • Odpowiedz
@Wypoknindza123:

Oczywiście, że powinieneś puścić. Jeśli jedyną rzeczą powstrzymującą ją od zdrady jest to, że jej gdzieś nie puszczasz i kontrolujesz to po co z nią być? Jeśli to zrobi to i tak prędzej czy później się dowiesz, a im szybciej tym mniej czasu Ci zmarnuje.
  • Odpowiedz
@Wypoknindza123: nie. Za daleko, za mało znajomych ludzi, którzy w razie jakiejś kryzysowej sytuacji mogliby pomóc. Gdyby to było w moim mieście - proszę bardzo. Ufam swoim partnerkom, jeśli bym tego nie robił, po co tkwić w takich relacjach?
  • Odpowiedz