Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: Porsche moje marzenie od pierwszych wyscigowek za dzieciaka :) gratuluje zakupu :) tylko dlaczego SUVa :( nie lepiej uzywana 911? mam troche starsza 987S to przy prawie polowie wagi jest 300km i 3.2l silnik
  • Odpowiedz
@vilay: bo ma mnie wozić do roboty :) 911 się do tego u nas nie nadaje, mieszkam na wsi, do pracy mam 32 km. Jak kupie sobie zamek z 3 garażami to na 100% w jednym stanie jakieś klasyczne 911 :)
  • Odpowiedz
@mitatuyo: mam do roboty 30km, tez myslalem ze bede jezdzil codziennie, spalanie 18l/100km szybko mnie uspokoilo (+ drozsza cena bo lac 98 trzeba), wiec do pracy jezdze drugim bardziej ekonomicznym, a Porsche wyciagam jak ladna pogoda i mozna dach sciagnac
  • Odpowiedz
@mitatuyo: Na tym portalu jednym z najczęściej wykorzystywanych memów jest nosacz, turbobeka z polaczków biedaczków januszy co zazdroszczą sąsiadowi, a wystarczy, że wrzucisz zdjęcie swojego Porsche i nagle okazuje się, że 80% tutejszej społeczności to właśnie nosacze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szerokości Mireczku, oby się dobrze jeździło i się nie psuło!
  • Odpowiedz
@unstyle: bo to za darmo przecież. Każdy wie ze leasing to inaczej dopłata dla właściciela żeby łaskawie tym jeździł ( ͡º ͜ʖ͡º) oj jak zawsze kisne z tego tekstu. Ale cóż no 12 latki nie wiedza jeszcze ze można wrzucić w koszt tylko 20k euro no i ze raty to nie ujma na honorze.
  • Odpowiedz
@mitatuyo: gratuluje, mam taki ale kolor machoń ;) wszystko mi w sumie się podoba ale kilka szczegółów było lepszych w BMW x3 który był poprzedni ;)
Ciekaw jestem jak będzie u Ciebie ze spalaniem No u mnie w pol roku średnio 11
  • Odpowiedz
@mitatuyo: jak to jest wydac na samochod tyle co za nie jedno mieszkanie? Nawet jak masz to nie czujesz sie jakos dziwnie? To tylko samochod, ktory wozi dupe np. do pracy albo po zakupy i spowrotem. I 280 tysiecy... masakra chyba bym nie mogl nawet jakbym mial miliony. Ja bym sobie kupil Audi Q7 i to pewnie moze jeszcze jakaś uzywke 2-3 letnią bo by mi żal było xD
  • Odpowiedz
@Verbatino: jeżdżę takim samym (tylko ładniejszy kolor-machoń) i owszem jest zainteresowanie-mam wrażenie ze ludzie często jada obok wolniej i patrzą kto prowadzi, w innych samochodach tego nie czuję
Kiedyś tez sebiki w punto chcieli sie ścigać na światłach ;)
  • Odpowiedz