Wpis z mikrobloga

@mitatuyo nigdy mi się to Porsche nie podobało. Tak samo jak i Panamera. Sęk w tym, że prawdopodobnie nigdy nie będzie mnie na takie auto stać, a nawet nie będę miał okazji się przejechać, więc też jakoś nie przywiązywałem uwagi do tego czy mi się podoba czy nie.
Nie mniej jednak gratuluję spełnienia marzenia, bo jest to Twoje marzenie i właśnie je osiągnąłeś. Dużo kilometrów życzę, mało problemów i samej frajdy z
@Malygrzesio80: @mitatuyo Gorzej jak wzbudzasz zainteresowanie ludzi, którzy są na bakier z prawem i mogą zrobić tobie lub twojemu autku krzywdę.
Pewien dalszy znajomy kupił sobie kilka lat temu Range Rovera o wartości ok. 400.000,00 zł. Gościa było na to stać. Zapracował sobie na swój majątek. I choć uczciwie sobie zarobił i kupił fajne autko to po kilku tygodniach podczas spotkania pokazał mi wdzięczność naszego narodu - kilka rys na boku
@mitatuyo nie chwal się tak bo ostatnio mi #!$%@? z domu. :( Moim zdaniem pod salonami już czyhają i szukają ofiar do kradzieży. Także niestety dziki kraj :(