Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: co to za rocznik? będziesz narzekał na pracę zawieszenia podczas jazdy w trybie sportowym, ale gratuluję przedsiębiorczości i wywołania bólu dupy u biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@denuke: ubiegły, ale bez przebiegu. Jeździłem wczoraj trochę w sport plus - bardzo mi się podobało. Ból dupy Januszy to już tutaj widzę :) dzisiaj podjade na swoje osiedle, czekam, aż się sąsiadowi uleje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Verbatino: nie wiem dlaczego dodało mi pol komentarza :p
Oczywiście ze nie chroni, tylko mimo wlasnie takich znajomych nic nigdy nikomu się nie stało, a nie takimi furami jeżdżą i się chwalą publicznie... przerażacie mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Verbatino czy ja wiem w Warszawie takie auta nie robią wrażenia jak mieszkasz na np. Wilanowie to co 5 osoba ma taki samochód o takiej wartości
Pozatym złodziej i tak jak będzie chciał wiedzieć czy masz hajs to nie potrzebuje patrzeć na smaochod
@Malygrzesio80 przecież to luźna opinia żadna prawdziwa statystyka bywalem wiele razy w royal wilanów na spotkaniach i średnio tak bym to ocenil no chyba że akurat ta część Wilanowa tak mocno odstaje od reszty miasteczka.