Wpis z mikrobloga

@inplaz: Archiwa Terry - Drugie milenium, roku 18, po narodzinach Żydowskiego Proroka: Krucjata Spierolenia - sekta Stulejaris Marines, dotąd niszowego i nieznanego ugrupowania, wytacza świętą wojnę. Wszelkie aplikacje oraz portale randkowe są szturmowane przez plutony Szturmowych Stulejars, którzy wiedzeni rozkazem swoich dowódców, polują na wszelkie przejawy herezji nazywanej przez nich #logikarozowychpaskow Nikt nie zna macierzystego świata owego krwiożerczego, niezwykle brutalnego i nieprzejednanego legionu #!$%@?, nie mniej, swoje ofiary składają w największym
Ładna z twarzy, zadbana, wygląda na sympatyczną, trochę krótki opis ale moim zdaniem napisała wszystko to co jest potrzebne żeby pominąć facetów którym nie będzie pasował taki układ (dziecko i szukanie relacji). Dziecko w tym wieku nie powinno nikogo dziwić, nie wiadomo jaka kryje się za tym historia. Nie powinno jej to skreślać, myślę ze ma też prawo do miłości i wartościowego partnera. Nie wiem co to za moda żeby wrzucać tutaj
wszystkie karyny piszą: "mam dziecko, nie szukam przygód". Trzeba było ich kurła wcześniej też nie szukać!


@Basiura89: Hmmm, no jej wiek wskazuje na to, ze dziecko moglo powstac kilka lat temu w dogodnym czasie i moglby byc na nie warunki, a para/malzenstwo moglo sadzic, ze ich znajomosc jest juz na zawsze.

Nikt nie kaze sie z nimi wiazac i zdecydowanie rozumiem niechec do brania kobiet w pakiecie z dzieckiem, ale nie
Kur... jakie to polskie cieszyc sie z czyjegos "nieszczesci" - na zasadzie bo ktos ma gorzej niz ja to sprawia mi to chwilowa przyjemnosc. Dla mnie tacy ludzie nie roznia sie niczym od tych starszych pań co w sobote obgaduja a w nd. do kosciola. Jesli chcemy zmieniac ten kraj/swiat na lepsze to sugerowalbym zaczac od siebie. Od pracy nad swoimi slabosciami aby stac sie lepszym czlowiekiem. A nie ciagle ogladanie sie
Proponowalbym zaczac czerpac radosc i szczescie z wlasnych sukcesow niz z cudzych porazek - z tego conanjwyzej powinnismy sie uczuc na zasadzie czego nie robic (nauka na cudzych bledach). Sorry Mirki ponoslo mnie troche. Poniedzialek za nami, zycze milej reszty tygodnia :)