Wpis z mikrobloga

@Grzabek na pewno będzie to, jak zauważyłeś, inny rodzaj relacji niż z bezdzietna dziewczyna. No ale, po 30 ludzie już mają jakieś przejscia, dzieci, rozwody i szukają innego rodzaju związku niż wcześniej, po 20 (jasne, nie wszyscy). Ja tam uważam, że spoko, ze stawia sprawę fair, po co ma tracić swój i czyiś czas, lepiej jasno napisać. W końcu tyle afer na wykopie choćby o ukrywanie gowniaka xd
  • Odpowiedz
@bart88uk: ja #!$%@?... Ona ma 31 lat i dziecko - no gurwa niesamowita sprawa.

Seba albo Mokebe ją zaciążył i uciekł - jaka Karyna, nawet mi jej nie żal xD #takbylo

Przyszło niektórym do głowy, że mogła mieć męża, ale zginął w wypadku, czy zachorował i umarł? Może ją zdradził i się rozwiedli, różne życie scenariusze pisze. I teraz powinna nakryć się czarną welonem hańby i pozostać sama
  • Odpowiedz
@alicemeow: Dokładnie też tak uważam - wszystko zależy od tego w jakim jesteś wieku i czego oczekujesz od życia. Jeśli mężczyzna ma za sobą swoje młodzieńcze lata, wzloty i zawody miłosne, szuka stabilizacji - być może oferta skierowana jest do niego. Jednakże zbyt często byłem świadkiem sytuacji w których jak tylko facetowi sypnął się grunt pod nogami wystarczył tydzień aby otrzymał "wypowiedzenie umowy związku" ;D

@wincm: Nie wiem
  • Odpowiedz
Z perspektywy czasu jakoś inaczej patrzę na matki z dziećmi, pomyśl odchowane już, nie uganiasz się z pieluchami, dużo kasy nie idzie na mleka itd. Jeżeli dziewczyna wydaje się wporządku to czemu nie, ale tak nie zapominajmy to wykop i takie coś jest z automatu stawiane na gorsze


@Pitaq: nie swoje geny, wiesz dobór naturalny, te sprawy
  • Odpowiedz
myślę ze ma też prawo do miłości i wartościowego partnera


@ZespolLogicznegMyslenia: ehhh, wiązanie się z taką kobietą to raczej proszenie się o kłopoty. Bagaż doświadczeń na plecach, nie będzie w stanie już kogokolwiek szczerze pokochać, chyba, że trafi na gościa podobnego do tego który zrobił jej dziecko, ale i tak większość uczucia przeleje na to dziecko a ty tylko ją utrzymuj, jej pomagaj bądź jej wsparciem przy nie swoim dziecku
  • Odpowiedz
@QBA__:
@bart88uk:

Znajoma teraz założyła konto Tinder bo jej mąż robił przez 2 lata na boku i się wydało dokładnie zrobiła mu nalot jak była "akcja" w mieszkaniu.

Ma małe dziecko i niestety ale nie ma czasu wyjść do ludzi a Tinder to jedyna opcja poznania kogoś i spotkania się.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzabek osobiście gdybym miał się z jakąś kobieta spotykać z góry chciałbym wiedzieć że ma dziecko. Gdyby powiedziała mi to dopiero po 4-5 spotkaniach to uznalbym że nie jest ze mną szczera, więc co potem może jeszcze wyjść? Na szczęście nie mam tego problemu, bo już mam różowego :).
Kobieta napisała prosty zwrot, że ma dziecko a tyt tu szukasz drugiego dna totalnie na siłę. To rozumiem jak facet przyzna się
  • Odpowiedz
@wincm: Nie widzę sensu wchodzenia z Tobą w dalszą polemikę na ten temat. Ty mi powiesz, że szukam gdzieś drugiego dna - ja Ci powiem, że idealizujesz świat i nie znasz się na życiu ;) Póki nie usiądziemy do tego tematu przy flaszce zarówno Ty i ja nie poznamy kto ma rację. Żyję już wystarczającą długo, obracam się w różnych towarzystwach, znam wystarczająco wiele przypadków aby z czystym sercem napisać
  • Odpowiedz
@Ark00: Ja się z Tobą zgadzam. Osobiście bałbym się wejść w taki związek własnie z takich powodów, ale to nie oznacza ze taka osoba nie zasługuje na szczęście i spełnienie w nowym związku, tym bardziej nie zasługuje na to żeby umieszczać tutaj jej profil i śmiać się z tego. Nic nie ukrywała, zrobiła normalny opis bez udziwnień, napisała też od razu to co dla wielu będzie problemem aby własnie uniknąć
  • Odpowiedz