Wpis z mikrobloga

@bart88uk 31 lat... Ona zdążyła przeżyć prawdopodobnie miłość, małżeństwo, radość narodzin dziecka i trud rozstania z jego ojcem.
A Ty wciąż siedzisz przeglądając tindera i wrzucasz czyjeś foty do internetu. Kto tu jest patologią.
  • Odpowiedz
  • 1
@bart88uk 31 lat... Ona zdążyła przeżyć prawdopodobnie miłość, małżeństwo, radość narodzin dziecka i trud rozstania z jego ojcem.

A Ty wciąż siedzisz przeglądając tindera i wrzucasz czyjeś foty do internetu. Kto tu jest patologią.
@Aganiok__ ona
  • Odpowiedz
@alicemeow: Ale po takim opisie mogę z góry zakładać - że ja nigdy nie będę kimś istotnym w jej życiu. Będą traktowany jako betabankomat od dnia pierwszego - zawsze będę postrzegany przez nią jako potencjalna opiekunka do dzieci i maszynka do kręcenia dodatkowego hajsu. Ewidentnie jej dzieci będą ważniejsze niż ja, więc po co mam się pchać do relacji, w której będę na drugim planie. Gdyby jednak poprowadziła randki jak
  • Odpowiedz
@wincm: Całe szczęście, że jestem w udanym związku od pięciu lat i nie mam takich problemów. Tak więc kręć śmigłem do sufitu bracie, baw cudze dzieci, wychowuj jak swoje XD Jak zapłacisz wystarczająco dużo może mama pozwoli im mówić do Ciebie tato XD
  • Odpowiedz