Wpis z mikrobloga

Tak patrze na te nowe memesy z Ukraińcami i taki cytat mi się przypomina „Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!”

Zamienić Ukraińca na Polaka, a Polaka na obywatela europy zachodniej czy USA i mamy te same problemy - wyzysk, brak wiz, praca na czarno, nieznajomość języka, kradzieże itd itd

No ale karuzela #!$%@? musi się kręcić więc do dzieła rodacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukrainiec #uakari #polak
  • 18
@OttoVonAnus: brzydki pysk tej małpy z szydzącymi z polskiej biedy wszelkimi możliwymi napisami byłby wstawiany gdzieś na popularnym portalu społecznym za granicą, i wściekły wykop odpalałby na głównej płomień za płomieniem z wyciem oburzenia że poniżajooo
@spere a wszystkie memy z nosaczem to co, nie wyświewają wszystkiego co polskie, a może polandball(modny i zagraniczny) też wywyzsza polska potęgę?

Poza tym jeśli sytuacja która opisujesz miałaby miejsce to właśnie przez tych wszystkich wyzej bezbeków i im podobnym
Aha dodam jeszcze, czyli nie ważne z czego się ktoś wyśmiewa? Ale ważne kto się wyśmiewa? xDDD Twoja logika jest Panią lekkich obyczajów. Może coś zmień bo jak widać bardziej przejmujesz się tym, że obrażają kogoś innego niż Twój własny naród i to Ty wyjesz z oburzenia z powodu obrażania Ukraińców, a nie Polacy na wykopie, którzy byli obrażani wiele razy na różnych zagranicznych forach.
@spere:

to że ktoś był chamem i sprawiało mu prymitywną radość szydzenie z innych, oznacza że ja też mam od teraz być prymitywnym chamem i szydzić z innych


dalej idźcie i brońcie nas tam tak jak tu bronicie ukrainców czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Partacze Przecież mamy z malpa polakiem są w internecie i na wykopie od dawna. Wiec w czym problem? Z Polaków się śmiać możemy ale z Ukraińców nie?
@Partacze: badania naukowe dowodzą, że nie chodzi o to żebyśmy my mieli dobrze, tylko żeby sąsiad miał gorzej
nasze samopoczucie zależy od punktu odniesienia
w tym przypadku nasze samopoczucie jako "wielkich bogatych cywilizowanych" europejczyków jest lepsze bo mamy biednego sąsiada
niestety, taka natura ludzka i ciężko będzie z tym walczyć :/