Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuje się podle...

No ok, jestem żonaty ale nie układa nam się, mamy dwoje dzieci, żyjemy jakoś tak obojętnie obok siebie i jakoś to trwa. Co to normalny seks już nie pamiętam, co to pocałunek również, od dwóch lat sypiam na kanapie w salonie.
Niedawno zmieniłem pracę i mam fajną szefową. Nie to żebym ja wpadł jej w oko ale dziewczyna jest po prostu cudowna - to ciało, twarz, aparycja, pewność siebie, "zadziorny charakter". Pracujemy w sporym korpo. Ona ubiera się bardzo kobieco i jak na matkę kilkuletniego dziecka wygląda lepiej niż niejedna studentka... Jak się pozbyć fascynacji nią i przestać myśleć jeśli codziennie ją widzę, spotykam, rozmawiam - i widzę to co tak cholernie kusi? Raz miałem nawet erotyczny sen z nią w roli głównej ;(

#seks #zwiazki ♯praca #malzenstwo ♯zdrada ♯korpo ♯korposwiat ♯pracbaza #boldupy #przegryw #firstworldproblems

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 52
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciebie brak seksu męczy. Jak nie jesteś za stary to idź flirtuj po klubach (ale najlepiej nie w swoim mieście bo jak taka sytuacja to możesz dostać papier rozwodowy ze swojej winy i o dzieciach czy majątku to sobie zapomnij). Tobie chłopie brakuje zdrowego kontaktu z kobietami. Żona go nie daje a tobie hormony gotują mózg.
Imho, najlepsza jest separacja. Możecie nadal nawet mieszkać razem, bylebyś ruszył dupę i walczył