Wpis z mikrobloga

U mnie identyko, ale po 16 r.ż. Wziąłem sprawy w swoje ręce i robię jak uważam za słuszne nie licząc się z frajerami i jestem w wieku 26 lat dwa razy dalej niż reszta rodziny


@majn: o to, to to, u mnie to samo, ale pokolenie wychowane w PRLu było wychowane na idealnych niewolników, to niesamowicie smutne, że moi rodzice nie potrafili mnie wychować tylko musieli zrobić to obcy ludzie, a
@LajfIsBjutiful no to ja dla odmiany całe życie kulturalny i uprzejmy wobec innych, pełen szacunku dla starszych i rodziców. Jedyne co się u mnie nie zgadza z tym memem to kwestia wychylania się - w szkole zawsze wyróżniałem się in plus, do tego działalność artystyczna za młodu. I nie narzekam, w sumie to na chwilę obecną nie mógłbym być szczęśliwszy - całe życie otoczony toną znajomych, w udanym związku od wielu lat.
Jak bym słyszał swoją matkę. Zawsze miły i uprzejmy. W pracy pomocny i pracowity. #!$%@?łem za dwóch za 1000 zł na rękę. Nie pytałem o podwyżkę. Bądź wdzięczny że w ogóle masz pracę młody. Po 6 latach dymania również w weekendy otrzymałem zaproszenie do gabinetu szefa w którym usłyszałem - „Dzięki rigidigi, znaleźliśmy osobę której nie będziemy musieli aż tyle płacić. Nie musisz już przychodzić do pracy.”