Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy twoja matka przez całe życie powtarza ci, że wszystkie wybory, których dokonujesz, są złe, a siostra mamy, mówi, że jesteś pyskata, a ty pracujesz sobie zdalnie na wygodnej posadce w #korposwiat, drugi rok z rzędu awansujesz, dostajesz sporą podwyżkę, jednorazowy wysoki bonus, zaczynasz odkładać na fajne wakacje, masz git niebieskiego, fajnego kompa, planujesz kupić nowy wypasiony telefon, masz wygodne życie, a twoja siostra - ideał, która skończyła dwa gównokierunki robi za najniższą krajową w jakiejś dziurze xD

#wygryw #logikarozowychpaskow #pracbaza #chwalesie #truestory
julianna_cebulanna - Ten uczuć, kiedy twoja matka przez całe życie powtarza ci, że ws...

źródło: comment_f2J69X9wEJosNEzdExaJuG4E5ErOMHED.jpg

Pobierz
  • 148
@Call_me_Kaba
@wrzesien
@ImInLoveWithTheCoco
@Droper
Ja nie życzę jej źle. Wręcz przeciwnie. Całe życie to ja byłam tą złą. Czarna owca, która nie potrafi się ogarnąć. Rok temu rozstałam się z niebieskim, mimo zaręczyn. Przed każdą pracą robiłam dodatkowe kursy, żeby mieć lepiej płatny stołek. Wszystko zawdzięczam sobie. Moja młodsza siostra w tym czasie, która jest wygadana, wygodnie skończyła 3 lata ratownictwa med., jeździła sobie na jachty w czasie studiowania turystyki i rekreacji,