Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy twoja matka przez całe życie powtarza ci, że wszystkie wybory, których dokonujesz, są złe, a siostra mamy, mówi, że jesteś pyskata, a ty pracujesz sobie zdalnie na wygodnej posadce w #korposwiat, drugi rok z rzędu awansujesz, dostajesz sporą podwyżkę, jednorazowy wysoki bonus, zaczynasz odkładać na fajne wakacje, masz git niebieskiego, fajnego kompa, planujesz kupić nowy wypasiony telefon, masz wygodne życie, a twoja siostra - ideał, która skończyła dwa gównokierunki robi za najniższą krajową w jakiejś dziurze xD

#wygryw #logikarozowychpaskow #pracbaza #chwalesie #truestory
julianna_cebulanna - Ten uczuć, kiedy twoja matka przez całe życie powtarza ci, że ws...

źródło: comment_f2J69X9wEJosNEzdExaJuG4E5ErOMHED.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna: zajebisty rozwój osobisty.
Mam super kompa i wypasiony telefon, a moja siostra nie, hehe - mamo ty to widzisz?! Mentalność dwunastolatki. Zawiść każe ci wyśmiewać siostrę przez błędy rodziców. aha.
Ale czego się spodziewać po niektórych korpośmieciach, zwłaszcza z kadrów ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna Łał komputer, łał wypasiony telefon. Super argumenty XD A następny to ten git facet, no super sukces, jesteś lepsza od siostry. Też się tym wywyższałaś kiedy rozstawałaś się z poprzednim? Przecież też był git, bo byliście zaręczeni.
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna: jednak nie szanujesz jej wyboru, jesteś lekko ograniczona... może twoja siostra nie potrzebuje telefonu i super komputera, a czerpie radość z tego co robi? albo to jest po prostu wystarczy?
pomyśl sobie, jak wszyscy ze wsi/małych miast wyjadą to nie będzie dla ciebie pracy w korpo :)))
  • Odpowiedz
programowanie 15k korpo

@DPressed: weź nie żartuj xD OP pisze ze dostała premie ale i tak musi oszczędzać na wakacje, a swój sukces finansowy mierzy w dobrym komputerze i telefonie a nie w ilości posiadanych mieszkań. Obstawiam że max 3-4k a nie 15
  • Odpowiedz
@cup12552: nie miałem na myśli, że zarabia 15k xD Tylko piszę tak, bo się przyjęło, że programiści zarabiają 15k xDDDD a to, że raczej nie zarabia kokosów to sam wywnioskowałem właśnie między innymi po tekście o kompie i telefonie xD
  • Odpowiedz