Wpis z mikrobloga

MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na to, że może już niedługo ruszyć. Wszystko zależy od tego jak szybko się zgramy, bo mamy ludzi, którzy potrafią odpowiednie rzeczy i są chętni stworzyć MirkoMU xD

To cytaty mirków z poprzednich wpisów:

@happyloverbo: "mam kompa 24h włączonego, łącze sztywne 50mbit jakby co, próbowałem kiedyś postawić pierwsze mu, ale poległem na konfiguracji"
@levusek1992: "W gimnazjum zrobiłem serwer do mu. Proste jak #!$%@?"
@Rexikon: "pograłbym a dokładniej zająłbym się chętnie plikami i strona :)"

Wygląda obiecująco xD stworzyłem kanał slack, gdzie chciałbym zaprosić powyższych mirków żebyśmy tam zajęli sie kwestiami technicznymi, dzięki temu będziemy mieli pewność że coś z MirkoMU się dzieje a sam pomysł nie zdechnie po tym wpisie xD

Fajnie jakby dołączyły tam też inne mirki, które są naprawde zainteresowane stworzeniem i mogą pomóc nie tyle co z konfiguracją, administracją ale też rzuceniem pomysłów - prosze wszystkich o PW z emailem to wyśle zaproszenie

Żeby emocje nas nie opuściły to zapraszam też do ankiety i obserwowania tagu #mumirko

#muonline #tibia #wow #gry #mmorpg #diablo3 #mirkoots #staregry
Pobierz A.....C - MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na ...
źródło: comment_FbBRuJighYQezik55RwlryDgwJwUpFU4.jpg

jaki exp

  • low exp 50x 41.7% (292)
  • high exp 9999x 58.3% (408)

Oddanych głosów: 700

  • 92
@AESTHETlC:

A ja ci napiszę inaczej niż większość podekscytowanych, których zapał skończy się na tym, że nawet konta nie zrobią. Zjadłem na tej wersji zęby, ponad 10 lat na globalu, o privach już nie wspomnę.

Serwer High nie ma dzisiaj sensu jeśli chcesz aby zaistniał dłużej.
No chyba, że masz wystarczy ci miesiąc-dwa zabawy dzięki Wykop Effect.

Prawda jest taka, że aby serwer żył musi mieć sens większy niż nabijanie resetów.
może nie 9999x ale jakiś sporo podwyższony i największe aktrakcje w postaci CS ()

Raczej spora część z nas ma już parę lat i średnio widzi afk na spocie przez parę tyg by wbić lvl ;-p
@Boomkin: akurat dzisiaj przy offexpach i helperach nie ma co patrzeć na liczbę online bo wchodzi się na taki serwer i okazuje się że co najwyżej 30-50 osób rzeczywiście online siedzi a reszta afk albo w ogóle offexp i tyle xD
Low Exp na starej wersji w okolicach Season 2.


@Boomkin: 100-200x to nie jest low exp, low exp to 1-40x expa, 40-200 to mid, 200-500 to high, a wszystko powyżej 500 to zwyczajnie idiotyzm i tyle
@Jurigag: Nie zgadzam się. Dzisiaj 100-200x to sensowny Low Exp, który potrafi ograniczyć grę na bocie, jednocześnie umożliwić sensowną rozgrywkę nawet osobom, które mają mniej czasu na grę. Tyle w temacie.
@Boomkin: no i ja się nie zgadzam, 100-200x to mid exp, za szybko leci lvl na tym expie zwyczajnie, przecież to dzień/dwa i masz 400 lvl na tym 100-200x expa obecnie, lel, bota masz wbudowanego w grę obecnie, 30-40x to jest najbardziej optymalny exp na s2, na unionie i chaosie były takie ustawienia te kilka czy w zasadzie to już kilkanaście lat temu i były po 200-300 online
@Jurigag:

Zadziwiasz mnie. Kłócisz się o terminologię w grze, która przy projektowaniu nie zakładała niczego innego niż 1x, mid, low itd to tylko kwestia interpretacji i tyle.

Aby serwer był aktywny wymaga po pierwsze całej masy randomowych graczy, którzy będą go zapełniać czyli niskiego progu wejścia.

Taki serwer celuje w starych graczy, którzy pamiętają jak było kiedyś, chcą poganiać po CS,BC,DS, ale dziś nie mają czasu ani ochoty siedzenia na bocie,
@Boomkin: i jakieś tysiące innych osób innych którzy by chcieli takiego serwera gdyby ktoś postawił porządny long term bez tych offexpów, helperów i innych gówien i wrzucił to na ragezone