Wpis z mikrobloga

MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na to, że może już niedługo ruszyć. Wszystko zależy od tego jak szybko się zgramy, bo mamy ludzi, którzy potrafią odpowiednie rzeczy i są chętni stworzyć MirkoMU xD

To cytaty mirków z poprzednich wpisów:

@happyloverbo: "mam kompa 24h włączonego, łącze sztywne 50mbit jakby co, próbowałem kiedyś postawić pierwsze mu, ale poległem na konfiguracji"
@levusek1992: "W gimnazjum zrobiłem serwer do mu. Proste jak #!$%@?"
@Rexikon: "pograłbym a dokładniej zająłbym się chętnie plikami i strona :)"

Wygląda obiecująco xD stworzyłem kanał slack, gdzie chciałbym zaprosić powyższych mirków żebyśmy tam zajęli sie kwestiami technicznymi, dzięki temu będziemy mieli pewność że coś z MirkoMU się dzieje a sam pomysł nie zdechnie po tym wpisie xD

Fajnie jakby dołączyły tam też inne mirki, które są naprawde zainteresowane stworzeniem i mogą pomóc nie tyle co z konfiguracją, administracją ale też rzuceniem pomysłów - prosze wszystkich o PW z emailem to wyśle zaproszenie

Żeby emocje nas nie opuściły to zapraszam też do ankiety i obserwowania tagu #mumirko

#muonline #tibia #wow #gry #mmorpg #diablo3 #mirkoots #staregry
A.....C - MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na ...

źródło: comment_FbBRuJighYQezik55RwlryDgwJwUpFU4.jpg

Pobierz

jaki exp

  • low exp 50x 41.7% (292)
  • high exp 9999x 58.3% (408)

Oddanych głosów: 700

  • 92
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (276)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @wuji @skejwen @czachson @Irae @szakabanana @Canova @priveth @Furiat @entryproc @magicznakraina @rubesom @Refusek @P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J @definitelynotme @Donzz @Brykers @Jeden_Dwa_Trzy_ @yols @BasedGod @esqr @LegionPL @Gasior9 @tokontojestpowazne @saxovic @robs @jozik @Cznodel @MrAlbery4 @albi21 @Artron @takafaza @NAGI @